W Polsce wystartowała sprzedaż Samsungów z serii Galaxy S20!

Od momentu premiery rodziny smartfonów Samsung Galaxy S20 minęło już trochę czasu, co wielu chętnym pozwoliło na zorganizowanie funduszy pomocnych do nabycia wymarzonych urządzeń, jak tylko te oficjalnie zagoszczą na półkach sklepowych. Dla nich wszystkich mamy dobrą wiadomość – najnowsze Galaktyki już czekają na pierwszych chętnych.

Reklama

Tegoroczna premiera smartfonów Samsung Galaxy S przyniosła jedną zmianę, którą dostrzec można już na pierwszy rzut oka. Po modelu S10, patrząc na dotychczasowe nazewnictwo stosowane przez Samsunga, powinniśmy otrzymać S11, tymczasem najświeższe eski otrzymały numer S20. Zmian nie zabrakło również w samej specyfikacji urządzeń. Wszystkie solidarnie otrzymały najnowsze, najbardziej wydajne podzespoły produkowane przez koreańczyków, z miejsca plasując je w czołówce wszystkich rankingów wydajności. Sporą różnicą, wobec modeli z roku ubiegłego, było zastąpienie mniejszego, bardziej przystępnego cenowo modelu Galaxy S10e, przez znacznie większy, topowy Galaxy S20 Ultra. Stało się tak zapewne ze względu na premierę Galaxy S10 Lite, któremu w 2020 roku przypadło miano junior flagowca z portfolio Samsunga.

Reklama

Samsung Galaxy S20 – solidna podstawa

Podstawowym modelem serii jest Samsung Galaxy S20, jednak podstawowy w żadnym wypadku nie znaczy słaby. Już w tym modelu znajdziemy zachwycający ekran AMOLED z częstotliwością odświeżania 120 Hz, a dostępne aparaty pozwolą na wykonanie zdjęć o wysokiej jakości w niemal wszystkich warunkach oświetleniowych. Galaxy S20 to koszt 3949 zł. Dostępny jest w sklepie Media Expert w kolorach szarym, niebieskim i różowym.

Samsung Galaxy S20+ – długodystansowy fotograf

W sprzedaży pojawił się również większy model – Samsung Galaxy S20+. Od wersji bez plusa odróżnia go większy ekran, mocniejsza o 1000 mAh bateria oraz obiektyw realizujący funkcję ToF w głównym module aparatu. W Media Expert dostępny jest za 4399 zł, chętni mogą wybierać spośród czarnej, szarej i niebieskiej wersji kolorystycznej.

Samsung Galaxy S20 Ultra – zbliżenie 100 x i nie tylko

Najbardziej wymagający, bezkompromisowi użytkownicy mogą zdecydować się na najwyższy model z linii Galaxy S20 – S20 Ultra. Wyróżnia się on możliwością nagrywania obrazu w rozdzielczości 8K, a także aparatem pozwalającym na stukrotne, hybrydowe zbliżenie fotografowanego kadru. Dodatkowo Ultra oferuje łączność w standardzie 5G bez dodatkowej dopłaty. Jeśli cena 5999 złotych nie jest ceną zaporową – dostępna jest szara i czarna wersja.

Niezależnie od tego, którą Galaktykę wybierzecie, z pewnością będziecie zadowoleni. To najprawdopodobniej najlepsze smartfony z Androidem jakie obecnie można kupić.

źródło: Samsung