Za ten materiał przedstawiający Samsunga Galaxy S10, ktoś straci pracę albo zyska premię. Flagowiec na filmie

Za ten materiał przedstawiający Samsunga Galaxy S10, ktoś straci pracę albo zyska premię. Flagowiec na filmie

W najbliższą środę wielka premiera Samsunga Galaxy S10 i Galaxy S10+. O smartfonie tym wiemy już naprawdę dużo. Dysponujemy na przykład jego pełną specyfikacją, a teraz możemy go obejrzeć na filmie.

„Wy jeszcze wierzycie w to, że przecieki nie są planowane?” – pada często w komentarzach pod tego typu artykułami. I nie są to pytania wymagające odpowiedzi. Po prostu część z Was jest przekonana, że przypadkowe przecieki nie istnieją, a to, co przeciekami zwykliśmy nazywać, jest formą marketingu. Nie skupiamy się na tym ani nie roztrząsamy każdego z takich przypadków. Pokazujemy tylko to, co producenci opublikowali na temat swoich spodziewanych urządzeń – celowo czy też nie.

https://youtu.be/ufzJijKGYPE

Klip, który tym razem pojawił się w sieci, przedstawia smartfony Galaxy S10 i Galaxy S10+ i podkreśla unikalne cechy tych smartfonów. Dlatego uwaga widza skupia się na ekranie Infinity-O z otworami na aparaty z pojedynczą soczewką (Galaxy S10) i podwójną (Galaxy S10+). Innymi godnymi uwagi szczegółami są czytniki linii papilarnych zintegrowane z ekranem oraz zapomniane już przez wielu producentów – gniazdo audio jack 3,5 mm.

Wśród rzeczy, których możemy się spodziewać, będzie konfiguracja trzech aparatów głównych czy możliwość bezprzewodowego ładowania akcesoriów i innych telefonów obsługujących standard Qi. Oprócz tego w materiale znajdziemy wzmiankę o bezprzewodowych słuchawkach Samsung Buds, których etui także będziemy mogli podładować przy pomocy smartfona.

Samsung zaplanował konferencję poświęconą nowym smartfonom na 20 lutego. Spodziewajcie się naszej relacji z tego wydarzenia.

[AKTUALIZACJA]

Film został już usunięty z YouTube. Wychodzi na to, że pracownik Samsunga odpowiedzialny za przeciek raczej nie będzie mógł spodziewać się premii ;) Powyżej wkleiłem ten sam film z innego źródła, ale kto wie, jak długo tam zabawi.

Przy okazji:

Cena Samsunga Galaxy S10+ w wersji z ceramiczną obudową, 12 GB RAM i 1 TB pamięci wewnętrznej, podobno ma być porażająca – może sięgnąć 1500 dolarów.

Oto ostateczna specyfikacja Galaxy S10e, Galaxy S10 i Galaxy S10+. Jest kilka niespodzianek

źródło: GO2 Mobile