Za ten materiał przedstawiający Samsunga Galaxy S10, ktoś straci pracę albo zyska premię. Flagowiec na filmie

W najbliższą środę wielka premiera Samsunga Galaxy S10 i Galaxy S10+. O smartfonie tym wiemy już naprawdę dużo. Dysponujemy na przykład jego pełną specyfikacją, a teraz możemy go obejrzeć na filmie.

„Wy jeszcze wierzycie w to, że przecieki nie są planowane?” – pada często w komentarzach pod tego typu artykułami. I nie są to pytania wymagające odpowiedzi. Po prostu część z Was jest przekonana, że przypadkowe przecieki nie istnieją, a to, co przeciekami zwykliśmy nazywać, jest formą marketingu. Nie skupiamy się na tym ani nie roztrząsamy każdego z takich przypadków. Pokazujemy tylko to, co producenci opublikowali na temat swoich spodziewanych urządzeń – celowo czy też nie.

Reklama

https://youtu.be/ufzJijKGYPE

Klip, który tym razem pojawił się w sieci, przedstawia smartfony Galaxy S10 i Galaxy S10+ i podkreśla unikalne cechy tych smartfonów. Dlatego uwaga widza skupia się na ekranie Infinity-O z otworami na aparaty z pojedynczą soczewką (Galaxy S10) i podwójną (Galaxy S10+). Innymi godnymi uwagi szczegółami są czytniki linii papilarnych zintegrowane z ekranem oraz zapomniane już przez wielu producentów – gniazdo audio jack 3,5 mm.

Wśród rzeczy, których możemy się spodziewać, będzie konfiguracja trzech aparatów głównych czy możliwość bezprzewodowego ładowania akcesoriów i innych telefonów obsługujących standard Qi. Oprócz tego w materiale znajdziemy wzmiankę o bezprzewodowych słuchawkach Samsung Buds, których etui także będziemy mogli podładować przy pomocy smartfona.

Samsung zaplanował konferencję poświęconą nowym smartfonom na 20 lutego. Spodziewajcie się naszej relacji z tego wydarzenia.

[AKTUALIZACJA]

Film został już usunięty z YouTube. Wychodzi na to, że pracownik Samsunga odpowiedzialny za przeciek raczej nie będzie mógł spodziewać się premii ;) Powyżej wkleiłem ten sam film z innego źródła, ale kto wie, jak długo tam zabawi.

Przy okazji:

Cena Samsunga Galaxy S10+ w wersji z ceramiczną obudową, 12 GB RAM i 1 TB pamięci wewnętrznej, podobno ma być porażająca – może sięgnąć 1500 dolarów.

Oto ostateczna specyfikacja Galaxy S10e, Galaxy S10 i Galaxy S10+. Jest kilka niespodzianek

źródło: GO2 Mobile