Samsung Galaxy Player 5.8: odtwarzacz muzyczny czy mały tablet? | Tabletowo.pl
Wideo w Huawei P30 Pro

Samsung Galaxy Player 5.8: odtwarzacz muzyczny czy mały tablet?

Dołącz do dyskusji 0

Jeżeli myśleliście, że 5,3” w Galaxy Note lub domniemane 5,5” w Galaxy Note II to wszystko, na co stać Samsunga, rzućcie okiem na nowo zaprezentowany odtwarzacz muzyczny Samsung Galaxy Player 5.8. Jak sama nazwa wskazuje, urządzenie należy do rodziny Galaxy, pracuje w oparciu o system Android, cechuje się wzornictwem przypominającym smartfon Samsung Galaxy S III oraz zostało wyposażone w ogromny, bo 5,8-calowy ekran dotykowy.

Skoro Galaxy Note’a nazywamy tabletofonem, jakie miano powinienen otrzymać Galaxy Player 5.8? Jest odtwarzaczem muzycznym, czy też małym, bardzo mobilnym i kieszonkowym tabletem bez modemu 3G? Osobiście obstawiałbym to drugie, ponieważ nie potrafię sobie wyobrazić odtwarzacza muzycznego o takich gabarytach. Zaletą tego typu urządzeń jest długi czas pracy na baterii, doskonała jakość dźwięku i dodatkowe udogodnienia muzyczne, natomiast ogromny ekran Galaxy Playera 5.8 musi pobierać bardzo dużo energii, a na karcie jego specyfikacji próżno szukać systemów wzmocnienia dźwięku lub specjalnych chipów muzycznych.

Skoro mowa o specyfikacji, przybliżę Wam, czym może pochwalić się Galaxy Player 5.8. Poza 5,8-calowym wyświetlaczem o rozdzielczości 960 x 540 pikseli, jego konfiguracja techniczna obejmuje system operacyjny Android 4.0 Ice Cream Sandwich z nakładką graficzną Samsung TouchWiz UX, 16GB lub 32GB pamięci wewnętrznej, dwa głośniki stereo, Wi-Fi, GPS i akumulator 2,500 mAh. Urządzenie waży 221 gramów i mierzy 165,8 x 85,9 x 10,8 mm. Co o nim sądzicie?

via Android Community

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - nocne przeceny!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona