Samsung Galaxy On7 i On5 w końcu oficjalnie! 17

Samsung Galaxy On7 i On5 w końcu oficjalnie!

Kilka dni temu informowaliśmy, że Samsung Galaxy On7 i On5 pojawiły się przedpremierowo na indyjskiej stronie producenta. Dziś urządzenia zostały, w końcu, oficjalnie zaprezentowane.

W kwestii specyfikacji nie mamy niemal żadnych zaskoczeń. Do dyspozycji użytkowników w Galaxy On7 został przeznaczony 5,5-calowy wyświetlacz w rozdzielczości HD (1280 x 720 pikseli), sercem smartfona jest natomiast czterordzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 1,2 GHZ wraz z 1,5 GB pamięci RAM. Na pliki zarezerwowano 8 GB (zaledwie 4,95 GB dostępne) pamięci, którą można rozszerzyć przy pomocy kart microSD.

on7_column4_p

W Galaxy On7 znajdziemy 13-megapikselowy aparat główny z diodą LED, na przodzie znalazło się miejsce na 5-megapiksleową kamerkę. Nie zabrakło modułu LTE i systemu operacyjnego Android 5.1 Lollipop (szkoda, że nie od razu Marshmallow), a całość dopełnia akumulator o pojemności 3000 mAh. Smartfon dostępny będzie w dwóch kolorach: białym i złotym.

on7_column2_p

Samsung Galaxy On5 nie różni się zbytnio od wyżej opisywanego modelu. Mamy tu, przede wszystkim, nieco mniejszy, 5-calowy wyświetlacz również w rozdzielczości HD. Oprócz tego w urządzeniu znajdziemy 8-megapikselowy aparat, frontowy pozostał bez zmian. Znajdziemy tu natomiast nieco lepszy procesor – czterordzeniowy Exynos 3475 o częstotliwości taktowania 1,3 GHz. Ostatnią różnicą jest akumulator, który jest tu pojemności 2600 mAh.

on7_column3_p

Samsung Galaxy On7 został wyceniony na 200 dolarów, mniejszy On5 natomiast będzie kosztował około 150 dolarów. Sprzedaż rozpocznie się w ciągu kilku dni, zaczynając od Chin. Na chwilę obecną nie wiemy, kiedy smartfon pojawi się w naszym kraju.

Źródło: gsmarena