Samsung Galaxy On5 (2016) zadebiutował razem z Galaxy On7 (2016)

Dziś zadebiutował jednak nie tylko Galaxy On7 (2016), ale również Galaxy On5 (2016). Co prawda ten ostatni trafi na rynek nieco później, ale na pewno warto na niego poczekać. Specyfikacja zadowoli bowiem nawet bardziej wymagających użytkowników.

Galaxy On5 (2016) wyposażono w 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości HD (720×1280, ppi=294), ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 617 1,5 GHz z układem graficznym Adreno 405, 3GB RAM, 32GB pamięci wewnętrznej (+microSD) oraz aparaty: 13 Mpix z pojedynczą diodą doświetlającą  na tyle i 8 Mpix na przodzie (oba z f/1.9).

Smartfon oferuje również czytnik linii papilarnych, zatopiony w klawiszu Home oraz łączność LTE i NFC. Całość pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android 6.0.1 Marshmallow z nakładką TouchWiz, zaś za dostarczanie energii odpowiedzialny jest przez akumulator o pojemności 2600 mAh.

Przy okazji warto przypomnieć, że dwa miesiące temu Samsung zaprezentował również Galaxy On5 Pro z dużo słabszą specyfikacją techniczną. Smartfon ten przeznaczony jest jednak na rynek indyjski, a Galaxy On5 (2016) trafi do Chin, gdzie klienci są o wiele bardziej wymagający.

Źródło: Phone Radar

To uproszczona wersja wpisu, jeśli z jakiegoś powodu masz problemy z jej poprawnym wczytaniem przejdź do pełnej wersji klikając „przejdź do pełnej wersji”.

Przejdź do pełnej wersji

Komentarze

Disqus Comments Loading...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.