Samsung Galaxy Note Pro 12.2 LTE nareszcie otrzymał Androida Lollipop! | Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Note Pro 12.2 LTE nareszcie otrzymał Androida Lollipop!

Dołącz do dyskusji 0

Samsung Galaxy Note Pro 12.2 jest bezapelacyjnie jednym z największych tabletów dostępnych na rynku. Od jego debiutu minęło już sporo czasu, ale wciąż nie można powiedzieć, aby przestał być atrakcyjną ofertą. W dodatku powoli Koreańczycy udostępniają aktualizację do Androida 5.0.2 Lollipop dla tego właśnie modelu. Co się zmienia po aktualizacji?

Android 5.0.2 Lollipop jest dostępny na razie wyłącznie dla Samsungów Galaxy Note Pro 12.2 LTE pochodzących z włoskiej dystrybucji. Aktualizacja wprowadza naprawdę wiele zmian. Warto tu wspomnieć o odświeżonym TouchWizie zgodnym z Material Design, a także poprawieniem wcześniejszych funkcji, np. usprawnieniem trybu Multi window.

Z kolei Android Lollipop to przede wszystkim ART, Project Volta i Android Extension Pack. Dzięki temu każde urządzenie z „lizakiem” delikatnie przyspieszy i przynajmniej w teorii powinno dłużej pracować na jednym ładowaniu.

Aktualizację będzie można pobrać OTA lub przez program Kies. Wkrótce będzie dostępna dla tabletów z innych regionów oraz tych w wersji Wi-Fi. Zapewne nastąpi to w ciągu najbliższych dwóch tygodni.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona