Samsung Galaxy Note Pro 12.2 i Galaxy Tab Pro 10.1 z aktualizacją do Androida 4.4.2 KitKat | Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Note Pro 12.2 i Galaxy Tab Pro 10.1 z aktualizacją do Androida 4.4.2 KitKat

Dołącz do dyskusji 0
Android-4-4-2-KitKat-Samsung-Galaxy-NotePRO

Na pierwszych w tym roku targach technologicznych – CES 2014 w Las Vegas – Samsung zaprezentował całe portfolio nowości. Były to cztery tablety pochodzące z dwóch nowych serii: Galaxy Tab Pro i Galaxy Note Pro: Tab Pro 8.4, Tab Pro 10.1, Tab Pro 12.2 oraz Galaxy Note Pro 12.2. Wszystkie zostały zapowiedziane z Androidem 4.4 KitKat na pokładzie. Okazuje się jednak, że niektóre będą oferowały najnowszą wersję KitKata już po wyjęciu z pudełka.

Do tej pory aktualizacja do Androida 4.4.2 KitKat pojawiła się dla dwóch produktów koreańskiego koncernu. Wszystkie można pobrać z SamMobile (linki w nawiasach):
– Galaxy Note Pro 12.2 LTE SM-P905 (link),
– Galaxy Tab Pro 10.1 LTE SM-T525 (link),
– Galaxy Tab Pro 10.1 WiFi SM-T520 (link).

Nowości Samsunga jeszcze nie zdążyły zadebiutować na rynku. Galaxy Note Pro 12.2 aktualnie dostępny jest w przedsprzedaży w Wielkiej Brytanii, a jego sprzedaż ma się rozpocząć już jutro. Do Polski wszystkie nowe modele producenta mają przywędrować pod koniec lutego. Ich ceny w polskiej dystrybucji znajdziecie w tym wpisie, natomiast zainteresowanych parametrami technicznymi modeli – zapraszam tutaj.

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - przeceny!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona