Samsung Galaxy Note Edge będzie bardzo limitowaną edycją | Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Note Edge będzie bardzo limitowaną edycją

Dołącz do dyskusji 0

Inaczej mówiąc, będzie po prostu ciężko dostępny, swoiste badanie rynku. Wczoraj przyznał to sam Samsung. Informacja o szybszym trafieniu Note’a 4 do sprzedaży nie jest jedyną dotyczącą phabletów Koreańczyków.

Wiadomo, że na ojczysty rynek Samsunga Note Edge trafi najszybciej pod koniec października. Natomiast inne kraje mogą na niego dłużej czekać – do końca 2015 roku, a i tak nie wiadomo na jakie dokładnie rynki trafi urządzenie.

Prezes firmy Samsung D. J. Lee oznajmił, że Egde jest produktem koncepcyjnym i zostanie wyprodukowany w ograniczonej ilości sztuk. Mówi się o jednym milionie do końca roku. Warto nadmienić, że z kolei Note 4, według szacunków, ma trafić aż do 11 mln klientów.

Cóż, w sumie nie ma co się temu dziwić. Note Edge jest sporo droższy w produkcji, aniżeli Note 4. Podejrzewam, że będzie można go kupić tylko w bogatszych krajach. O Polsce możemy raczej zapomnieć…

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona