Samsung Galaxy Note 8.4 z rysikiem zadebiutuje na CES 2015 (dwa lata po Galaxy Note 8.0)?

Święta się skończyły, a my wracamy do tabletowej rzeczywistości z dużym newsem. Linia Galaxy Note, czyli urządzeń Samsunga z rysikiem S Pen, powiększyła się w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy o urządzenia o przeróżnej przekątnej: 5,7″, 10,1″ i 12,2″. Jak łatwo zauważyć, zabrakło tu sprzętu o przekątnej pomiędzy 6 a 10″. Okazuje się jednak, że Samsung zamierza to nadrobić. Z najnowszych spekulacji wynika bowiem, że firma zamierza zaprezentować Samsunga Galaxy Note 8.4 na targach CES 2015 w Las Vegas.

Reklama

Koreański koncern w swojej ofercie miał już 8-calowego Galaxy Note’a – był nim Galaxy Note 8.0, który zadebiutował na początku 2013 roku. Wielu Czytelników pytało się czy wiemy cokolwiek na temat jego następcy, bo z niecierpliwością czekali na prezentację modelu o takiej (lub zbliżonej) przekątnej, oczywiście z ryskiem S Pen. Dziś pojawiła się nadzieja, że sprzęt ten wreszcie zadebiutuje.

W sieci pojawiło się zdjęcie prasowe mające przedstawiać Galaxy Note 8.4. Przeciek pochodzi z moveplayer, źródła, które już wielokrotnie dostarczało nam informacji, które ostatecznie okazywały się prawdziwe – nie inaczej powinno być i tym razem. Tym bardziej, że zdjęcie wydaje się wiarygodne – przedstawiony na nim tablet wygląda podobnie do Galaxy Note 4 i Galaxy Alpha. Do wspomnianych modeli nawiązuje przede wszystkim nietypowym wyprofilowaniem krawędzi i rogów obudowy, jak również – najprawdopodobniej – aluminiowym wykończeniem (a przynajmniej tak to wygląda).

Warto przypomnieć, że aktualnie w sprzedaży znajdują się dwa tablety Samsunga o przekątnej 8,4″, ale żaden z nich nie oferuje rysika S Pen. Mowa oczywiście o Galaxy Tab Pro 8.4 i Galaxy Tab S 8.4. A teraz z niecierpliwością czekamy na premierę Samsunga Galaxy Note 8.4!

Niestety, jego parametry techniczne nie są w tej chwili znane.