Samsung Galaxy Note 8.0 WiFi oficjalnie zaktualizowany do Androida 4.2.2 - Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Note 8.0 WiFi oficjalnie zaktualizowany do Androida 4.2.2

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Samsung Galaxy Note 8.0 WiFi oficjalnie zaktualizowany do Androida 4.2.2 Nowości Samsung

Samsung Galaxy Note 8.0 zadebiutował na polskim rynku na początku czerwca z Androidem w wersji 4.1.2 Jelly Bean na pokładzie. Już wtedy było wiadomo, że jakiś czas później koreański koncern wyda aktualizację dla tego modelu do nowszej edycji systemu. Tak też się stało w połowie lipca, kiedy to do sieci przeciekły pliki instalacyjne Androida 4.2.2 dla Galaxy Note 8.0. Dziś, po prawie trzech miesiącach od tego zdarzenia, Samsung oficjalnie zaczął udostępniać tą wersję systemu dla pierwszych użytkowników Galaxy Note 8.0.

Aktualnie Android 4.2.2 dla Galaxy Note 8.0 jest dostępny w Stanach dla posiadaczy tabletu w wersji z WiFi. W późniejszym czasie aktualizacja powinna wyjść poza granice tego kraju i trafić także do Europy. Tym bardziej, że poza standardowymi poprawkami błędów i podniesieniem wydajności urządzenia, wprowadza kilka nowości w interfejsie TouchWiz, przede wszystkim w aplikacji S Planner i kontaktach.

Aktualizacja dostępna jest przez OTA (over the air), a o jej pojawieniu się powinniście zostać poinformowani automatycznie przez tablet na pasku z powiadomieniami. Jeśli tak się nie stało, zawsze możecie zajrzeć do ustawień i sprawdzić czy Android 4.2.2 już tam na Was czeka.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona