Samsung Galaxy Note 8.0 w nowych kolorach – czerwonym i szarym | Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Note 8.0 w nowych kolorach – czerwonym i szarym

Dołącz do dyskusji 0

Zaprezentowany po raz pierwszy na targach MWC w Barcelonie tabletSamsung Galaxy Note 8.0, niedługo dostępny będzie w sprzedaży w dwóch nowych kolorach – czerwonym i szarym. Rywal iPada mini jest tabletem uniwersalnym, dzięki zastosowaniu rysika S-Pen możemy z powodzeniem rysować, bądź z dużą dokładnością używać urządzenia bez pomocy palca.

Gwoli przypomnienia ponownie przedstawię jego specyfikację. Wspomniany sprzęt wyposażony został w 8-calowy wyświetlacz LCD o rozdzielczości 1280×800 pikseli. Jego sercem jest czterordzeniowy procesor Exynos 4412 o częstotliwości taktowania zegara wynoszącej 1.6 GHz. Całość wspomagana jest przez 2 GB pamięci RAM i układ graficzny Mali-400. Nowość działa pod kontrolą systemu operacyjnego Android Jelly Bean 4.2.1.

Za Samsunga Galaxy Note 8.0 musimy zapłacić 399 euro (16GB WiFi). Na obecność tego urządzenia w naszym kraju trzeba jeszcze trochę poczekać.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona