Samsung Galaxy Note 8.0 już w Wielkiej Brytanii - Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Note 8.0 już w Wielkiej Brytanii

Tabletowo.pl Samsung Galaxy Note 8.0 już w Wielkiej Brytanii Nowości Samsung

To, że Samsung Galaxy Note 8.0 jest interesującym tabletem, nie ulega wątpliwości. Jak to jednak bywa, gusta i guściki potencjalnych klientów (oraz jego cena) będą decydowały o tym, na jakim poziomie będzie się sprzedawał. O tym przekonamy się już w ciągu nadchodzących miesięcy. Urządzenie (w wersji WiFi) trafiło bowiem do sprzedaży w pierwszym kraju – jest nim Wielka Brytania. W kolejnych ma się pojawić niebawem.

Tablet w Wielkiej Brytanii wyceniono na 340 funtów – 16GB WiFi. Na osoby, które zakupią Galaxy Note 8.0 w tym kraju, czeka kilka bonusów. Wśród nich:
– voucher 20 funtów do wykorzystania w Samsung Learning Hub,
– subskrypcja The Times – dwumiesięczny trial (wartość: 32 funtów),
– AVG Anti-Virus Pro,
– bezpłatny dostęp do Samsung Music Hub przez miesiąc,
– Need for Speed Hot Pursuit,
– Sonic the Hedgehog 4: Episode 2,
– 50GB darmowej przestrzeni w Dropbox na dwa lata.

Zainteresowanych opisywanym tabletem warto poinformować, że sklep Pixmania rozpoczął jego przedsprzedaż. Urządzenie w wersji 16GB WiFi oferowane jest w cenie 1705 złotych (aktualnie można skorzystać z rabatu obniżającego jego koszt do 1620 złotych), a jego dostępność określono na 15 kwietnia.

Tymczasem czekamy na oficjalne informacje odnośnie dostępności Galaxy Note 8.0 w Polsce.

Dla przypomnienia, Samsung Galaxy Note 8.0 to taki przerośnięty Galaxy Note 2. Wzornictwem nie powala (choć to oczywiście kwestia gustu), nadgania za to funkcjonalnością związaną z rysikiem S Pen i specjalnym oprogramowaniem, jak i parametrami technicznymi. Wśród nich znajdziemy 8-calowy ekran 1280 x 800 pikseli, czterordzeniowy procesor Exynos 1,6GHz, 2GB RAM, aparat 5 Mpix oraz akumulator o pojemności 4600 mAh. Więcej na jego temat przeczytacie w tym wpisie.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona