Samsung Galaxy Note 7R – poznaliśmy kolory w jakich urządzenie będzie sprzedawane | Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Note 7R – poznaliśmy kolory w jakich urządzenie będzie sprzedawane

Dołącz do dyskusji 0

Samsung Galaxy Note 7 zakończył swój żywot, nazwijmy to, spektakularnie. Producent od jakiegoś czasu pozwalał domniemywać, że zmodyfikowana wersja smartfona wróci na rynek, toteż nie powinno dziwić, że do kolejnych plotek możemy dołączyć dane o wersjach kolorystycznych.

Muszę schłodzić Wasz entuzjazm – Note’a 7R w oficjalnej dystrybucji europejskiej (raczej) nie będzie. Okazuje się, że Samsung da szansę wykazać się urządzeniu na wybranych rynkach azjatyckich, z naciskiem na Indie i Chiny. Samsung zostawia sobie jednak furtkę, efektem czego za jakiś czas smartfon może być dostępny w nieco szerszym modelu dystrybucji.

Przechodząc do meritum – Samsung Galaxy Note 7R ma być dostępny w kolorach: Blue Coral, Black Onyx, Silver Titanium oraz Gold Platinum. Na dobrą sprawę można więc tutaj postawić znak równości między wersjami „odświeżonego” urządzenia, a pierwowzoru, który musiał zniknąć z rynku.

Koreańczycy z Południa nie uszczuplą zbytnio potencjału urządzenia. Na dobrą sprawę główną zmienną jest bateria, która ma mieć pojemność wynoszącą 3200 mAh (niektóre źródła podają wartość 3000 mAh). Procesor, ilość pamięci RAM i miejsca na nasze dane, optyka aparatu czy wyświetlacz to w sumie kalka oryginalnego Samsunga Galaxy Note 7. Cena – w przeliczeniu na złotówki – ma nie przekroczyć kwoty 2500 PLN, co czyni z Note’a 7R całkiem ciekawą opcję.

Chcielibyście, aby telefon w takiej konfiguracji i cenie zawitał do Europy?

źródło: iNews24 za gsmmaniak.pl

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona