Tak dobrych renderów Samsunga Galaxy Note 7 jeszcze nie było | Tabletowo.pl

Tak dobrych renderów Samsunga Galaxy Note 7 jeszcze nie było

Dołącz do dyskusji 0

Wszyscy wszem i wobec szumnie zapowiadają zaplanowaną na 2 sierpnia premierę Galaxy Note 7. Informacje o tym można znaleźć nie tylko na stronie Samsunga, ale również sklepów, które już teraz zachęcają klientów do zapisania się na listę mailingową, aby być na bieżąco z tematem. My z kolei mamy dla Was najlepsze, jak do tej pory, rendery nadchodzącej nowości.

2 lipca, dokładnie miesiąc przed planowaną premierą Galaxy Note 7, Evan Blass podzielił się swoimi renderami. Zdradziły nam one bardzo dużo na temat tego modelu, jednak brakowało wśród nich m.in. złotej wersji kolorystycznej oraz ujęć z większej ilości stron. Nie było tam też S-Pena, który jest integralną częścią wyposażenia każdego Notatnika.

Teraz mamy okazję przyjrzeć się Galaxy Note 7 niemal z każdej strony, choć tutaj z kolei nie uwzględniono czarnego wariantu. Sądząc jednak po opiniach, to ten niebieski vel blue coral może być takim samym hitem, jak Rose Gold w przypadku iPhone’ów.

Źródło: Seeko przez SamMobile

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona