Samsung Galaxy Note 7 (7.7?) coraz bliżej - z WiFi, 3G lub LTE - Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Note 7 (7.7?) coraz bliżej – z WiFi, 3G lub LTE

Już za kilka dni wystartują największe i najważniejsze w ciągu roku targi technologiczne – Consumer Electronics Show. Na CES 2013 w Las Vegas spodziewamy się poznać sporo interesujących nas produktów, a wśród nich najnowszego przedstawiciela rysikowej rodziny Samsunga: Galaxy Note 7 lub Galaxy Note 7.7 – zagraniczne źródła skłaniają się ostatnio w stronę drugiej z wersji. Dziś dowiedzieliśmy się, że na rynek mają trafić trzy edycje tego urządzenia.

Wiele wskazuje na to, że wspomniany sprzęt będzie można nabyć w trzech różnych konfiguracjach, co z pewnością ucieszy różne grupy odbiorców. W ciągu najbliższych kilku miesięcy na półkach sklepowych ma się pojawić: Samsung GT-N5100 – z 3G, Samsung GT-N5105 – z LTE oraz Samsung GT-N5110 – z WiFi.

Urządzenie ma być wyposażone w czterordzeniowy procesor Samsung Exynos 4412 o częstotliwości taktowania 1,6GHz i Androida 4.1.2 Jelly Bean, a wyświetlacz 7- lub 7,7-calowy, ma mieć rozdzielczość 1280 x 800 pikseli. Na razie więcej na jego temat nie wiadomo, ale już niebawem się to zmieni.

Konferencja Samsunga w Las Vegas będzie miała miejsce 7 stycznia bieżącego roku. Do tego czasu musimy się uzbroić w cierpliwość – chyba że wcześniej pojawią się kolejne interesujące przecieki dotyczące Galaxy Note 7 lub 7.7 (która wersja wydaje Wam się bardziej prawdopodobna?).

Tabletowo.pl Samsung Galaxy Note 7 (7.7?) coraz bliżej - z WiFi, 3G lub LTE Nowości Plotki / Przecieki Samsung

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona