Samsung Galaxy Note 5 i Galaxy S6 edge+ już w przyszłym miesiącu?

tak, to bardzo możliwe...

O nadchodzących modelach od Samsunga – Galaxy Note 5 oraz Galaxy S6 edge+ z dnia na dzień wiemy coraz więcej. Dziś pojawiła się informacja o prawdopodobnej dacie prezentacji obu urządzeń. Będzie to wcześniej, niż większość przypuszczała.

Samsung Galaxy Note 5 ma zostać wyposażony w procesor Exynos 7422, 4GB pamięci RAM oraz aparat frontowy o matrycy 5 Mpix oraz główny 16 Mpix. Oprócz tego podobno smartfon nie będzie miał slotu na karty microSD. Tyle wiedzieliśmy już od dłuższego czasu, jednak niemal każdy był przekonany, że urządzenie zostanie zaprezentowane podczas targów IFA.

Jednak chyba Samsung w tym roku postanowił nieco inaczej. Prawdopodobnie już 12 sierpnia światło dzienne ujrzy piąta generacja Galaxy Note. Podobno niecałe dwa tygodnie później, dokładnie mówiąc 21 sierpnia, smartfon trafi do pierwszych sklepów.

Tak samo prawdopodobnie będzie w przypadku Samsunga Galaxy S6 edge+ (taka będzie podobno oficjalna nazwa smartfona). Urządzenie, które będzie charakteryzowało się obecnością Snapdragona 808 i nieco większym wyświetlaczem od pierwowzoru ma być zaprezentowane tego samego dnia co Note 5.

Źródło: sammobile