Samsung Galaxy Note 5 dostępny również w wersji dual SIM | Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Note 5 dostępny również w wersji dual SIM

Dołącz do dyskusji 0

W zeszłym tygodniu swoją oficjalną premierę miał Samsung Galaxy Note 5. W międzyczasie spekulowano o wersji z dwoma slotami na karty SIM, która miała wspierać rzekomo również karty pamięci. Dziś pojawiła się informacja, że owszem, takie urządzenie zadebiutuje, ale tak samo jak w podstawowej wersji, nie znajdziemy w nim slotu na karty microSD.

Samsung Galaxy Note 5 Dual SIM nie różni się niczym od standardowej wersji, oprócz obecności slotu na dwie karty SIM. Są one umieszczane na jednej tacce od góry obudowy, a nie, jak na wcześniejszych plotkach, z boku.

199454193

Tak więc potwierdziło się, że Samsung nie zaprezentuje wersji ze slotem na karty microSD. Kolejną smutną wiadomością jest to, że na chwilę obecną nie ma planów rozpoczęcia sprzedaży tego produktu w Polsce. Trochę dziwi mnie podejście producenta, który ogranicza dostępność jakby nie patrzeć flagowego modelu w krajach europejskich. Ale cóż zrobić… W zamian otrzymamy Galaxy S6 Edge Plus, który jednak nie ma najważniejszego atutu Galaxy Note 5 – rysika S Pen. Jego przedsprzedaż w Polsce już trwa.

Źródło: gsmarena

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona