Samsung Galaxy Note 4 tani nie będzie, ale cena nie zaskakuje | Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Note 4 tani nie będzie, ale cena nie zaskakuje

Dołącz do dyskusji 0

Prezentacja Samsunga Note 4 już jutro i dla fanów koreańskiej firmy na pewno jest to ogromne wydarzenie. Seria Note zrewolucjonizowała rynek, ponieważ przed nią nikt nie miał pojęcia, że tak duże „telefony” mają jakiekolwiek szanse na sukces. Samsung jednak postawił na swoim i 3 września zostanie pokazany nowy model Koreańczyków, który oznaczony jest numerem 4. Na temat specyfikacji pisaliśmy już wiele razy, ale ile będzie kosztować ten phablet?

Chyba nikogo nie zdziwi fakt, że za takie urządzenie producent policzy sobie około 3000 złotych. To niestety stało się już powoli standardem przy topowych modelach. Teraz do sieci trafiły informacje od przedstawiciela Media Markt z Rosji, który powiedział, że Note będzie kosztować u nich 34990 rubli. Daje nam to trochę ponad 3000 złotych, więc możemy założyć, że u nas przyjdzie nam za niego zapłacić na początku 2999 złotych. Na sklepowe półki w Rosji ma on trafić pod koniec września lub na początku października. Oczywiście na oficjalną cenę musimy jeszcze zaczekać, ale nie spodziewałbym się dużej różnicy.

Samsung Note 4 według ostatnich przecieków będzie wyposażony w 5,7-calowy ekran QHD (2560 x 1440 pikseli), 3 GB pamięci RAM, 16 GB pamięci wbudowanej oraz 16-megapikselowy aparat główny. Poza tym zobaczymy prawdopodobnie wariant z 8-rdzeniowym Exynosem oraz wersję z 4-rdzeniowym Snapdragonem 805.

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona