Samsung Galaxy Note 4 dostępny już na Amazonie, ale jest haczyk | Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Note 4 dostępny już na Amazonie, ale jest haczyk

Dołącz do dyskusji 0

Amazon wychodzi naprzeciw tym, którzy nie mogą się doczekać i chcą jak najszybciej nabyć najnowszy notatnik Koreańczyków. W tej beczce miodu jest jednak łyżka dziegciu, a jest nią brak jakiejkolwiek gwarancji producenta. Wszelkie naprawy trzeba będzie zrealizować na własny koszt, nawet mimo braku winy użytkownika.

Sklep oferuje jednak roczną gwarancję za 89,99 dolarów, czyli za niespełna 300 zł. Jeśli chodzi o ceny to kształtują się one następująco. Biała wersja jest dostępna za 868,99 dolarów, natomiast czarna za 854,88 dolarów. W sprzedaży jest jeszcze złoty wariant za 904,48 dolarów, ale na niego trzeba poczekać od sześciu do dziesięciu dni.

Wydaje mi się, że ceny nie są zbyt atrakcyjne, szczególnie da kogoś, kto zamawiałby phablet do Polski. Trzeba by wtedy doliczyć wszelkie podatki i cena z pewnością przekroczyłaby 3000 zł. Za tę cenę kupimy już Note’a 4 w naszym kraju z dwuletnia gwarancją. Co prawda jeszcze nie w tej chwili, ale raczej już niedługo.

W ofercie Amazonu jest międzynarodowa wersja urządzenia oznaczona jako SM-N910, która posiada 32 GB wbudowanej pamięci.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona