Samsung Galaxy Note 3 z ekranem 6,3" w 2013 roku? - Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Note 3 z ekranem 6,3″ w 2013 roku?

Kogoś chyba wyobraźnia za bardzo poniosła… Ale może tylko ja w takie cuda nie wierzę. W tym przypadku jestem jak niewierny Tomasz – nie uwierzę, dopóki nie zobaczę. A o co chodzi? O najnowszą plotkę, według której Samsung Galaxy Note 3 ma zostać wyposażony w wyświetlacz OLED o przekątnej 6,3″.

To, że Galaxy Note 3 powstanie, nie ulega wątpliwości. W tym przypadku jest jak z najpopularniejszym smartfonem koreańskiego koncernu, który rozchodzi się w milionach egzemplarzy na świecie – Galaxy S. Była pierwsza generacja, która odniosła sukces, pojawiła się druga i trzecia, a i czwarta niebawem zapewne zostanie zapowiedziana (zapewne w lutym na MWC 2013 w Barcelonie). Po bardzo zadowalającej sprzedaży Galaxy Note, Samsung zaprezentował Galaxy Note 2, którego chce sprzedać w ilości 20 milionów sztuk. A że apetyt rośnie w miarę jedzenia… to z pewnością Galaxy Note 3 powstanie. Pytanie tylko jaki on będzie.

Według najnowszych spekulacji, pochodzących od The Korea Times, Galaxy Note 3 ma zostać wyposażony w wyświetlacz o przekątnej 6,3″. Nie wiem jak Wam, ale mi jest dość trudno w to uwierzyć. Pierwszy Note miał ekran 5,3″, drugi był nieco większy – 5,5″, trzeci – być może – również będzie miał większą przekątną… ale aż tak? Według mnie, 6,3-calowe urządzenie to już mały tablet, a nie tabletofon… Co o tym myślicie?

Ale spokojnie, to na razie wyłącznie plotki. Prezentacja Samsunga Galaxy Note 3, zgodnie z dotychczasową polityką producenta, spodziewana jest dopiero w okolicach września 2013 roku.

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona