Samsung Galaxy Note 3 z 5,7-calowym ekranem? Produkcja ruszy w sierpniu | Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Note 3 z 5,7-calowym ekranem? Produkcja ruszy w sierpniu

Dołącz do dyskusji 0

Samsung Galaxy Note 3 jest jedną z najbardziej oczekiwanych premier tego lata. Na jego temat pojawia się coraz więcej plotek. Większość z nich można włożyć między bajki, ale część zawiera ziarno prawdy. Wszystko zależy od sprawdzalności i wiarygodności źródła. Jednym z nielicznych, których doniesienia zwykle potwierdzają się, jest konto @evleaks na Twitterze. Ma bogatą historię publikacji przecieków dotyczących premier urządzeń bardziej lub mniej znanych marek. Według jednego z jego wpisów, Samsung Galaxy Note 3 będzie mógł pochwalić się 5,7-calowym ekranem dotykowym. Niestety, szczegółów brak, ale to wystarczy, by wprawić w ruch młyńskie koło spekulacji.

Spójrzmy prawdzie w oczy: w dobie 7-calowych tabletów z funkcją dzwonienia i ponadszcześciocalowych urządzeń typu Samsung Galaxy Mega, 5,7-calowy Note 3 nie dokonałby przewrotu. Wręcz przeciwnie, mógłby okazać się zawodem. Mimo to, powiększenie ekranu o zaledwie 0,2″ w porównaniu do poprzedniej generacji pozwoliłoby Samsungowi na zachowanie obecnych gabarytów telefonu lub zmniejszenie ich poprzez zwężenie ramki i odchudzenie obudowy. W podobny sposób koreański koncern postąpił podczas projektowania smartfonu Galaxy S4, który okazał się mniejszy niż poprzednik, Galaxy S3. Sądzicie, że Samsung obrał dobry kierunek? Seria Note słynie z monstrualnych wyświetlaczy. Wyposażenie jej najnowszego przedstawiciela w ekran nie będący największym na rynku mogło by rozczarować klientów. Jakkolwiek będzie, przekonamy się już za kilka miesięcy. Jak donosi koreański serwis ETNews, produkcja trzeciej generacji tabletofonu Galaxy Note ruszy w sierpniu. Co ciekawe, informacja pochodzi z raportu traktującego o słabnących wynikach sprzedaży smartfonu Galaxy S4 i wspominającego o dostawcach skarżących się na urządzenia zalegające w magazynie.

via Android Authority

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona