Samsung Galaxy Note 3 Neo na pierwszym zdjęciu - Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Note 3 Neo na pierwszym zdjęciu

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Samsung Galaxy Note 3 Neo na pierwszym zdjęciu Nowości Plotki / Przecieki Samsung

Targi CES 2014 w Las Vegas Samsung poświęcił na prezentację swoich czterech najnowszych tabletów: Galaxy Note Pro 12.2, Tab Pro 8.4, Tab Pro 10.1 i Tab Pro 12.2. Wiele wskazuje na to, że kolejne tego typu wydarzenie, czyli MWC 2014 w Barcelonie (pod koniec lutego) poświęci z kolei smartfonom. Spekuluje się bowiem, że właśnie w stolicy Katalonii premierę ma mieć Samsung Galaxy S5 i produkt, który pojawia się w sieci już od dłuższego czasu – Samsung Galaxy Note 3 Neo. Dziś mamy okazję zobaczyć go pierwszy raz na pierwszym zdjęciu, jakie trafiło do internetu.

Na powyższej fotce widoczny jest 5,5-calowy Galaxy Note 3 Neo (po lewej) w towarzystwie 5,7-calowego Galaxy Note 3 (po prawej). Wizualnie urządzenia nie różnią się od siebie. Oba posiadają charakterystyczne przyciski pod ekranem, logo Samsunga i głośnik – nad ekranem oraz wąskie ramki przy krawędziach.

Nie dalej jak dwa dni temu poznaliśmy prawdopodobne parametry techniczne Samsunga Galaxy Note 3 Neo. Dla przypomnienia – ma zawierać przede wszystkim sześciordzeniowy procesor (składający się z dwóch rdzeni 1,7GHz i czterech 1,3GHz), 2GB RAM, 16GB pamięci, akumulator o pojemności 3100 mah oraz ekran Super AMOLED o przekątnej 5,5″ HD z obsługą rysikiem S Pen i funkcjami znanymi z poprzednich urządzeń z serii Note. Więcej na jego temat dowiedziecie się z poprzedniego wpisu.

Tymczasem nie pozostaje nam nic innego jak uzbroić się w cierpliwość i poczekać 1,5 miesiąca do targów w Barcelonie (oczywiście standardowo już – nie może mnie tam zabraknąć ;)).

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona