Samsung Galaxy Note 3 Neo (Lite)

Samsung Galaxy Note 3 Neo (Lite) – specyfikacja już w sieci, premiera na MWC 2014

Jeśli jakieś urządzenie, na temat którego wiele informacji pojawiało się w sieci w ciągu ostatnich tygodni, nie zostało zaprezentowane w Las Vegas, to… wiedz, że coś się dzieje. A właściwie wiedz, że jego premiera będzie miała miejsce najprawdopodobniej na drugich targach odbywających się na początku roku, czyli na MWC 2014 w Barcelonie (końcówka lutego). Jednym z takich produktów jest Samsung Galaxy Note 3 Neo (znany również spod nazwy Lite).

Redakcja portalu GSMArena.com otrzymała kopię dokumentów zawierających bardzo interesujące wiadomości dotyczące nadchodzącego urządzenia. Z nich również pozyskaliśmy pełną listę parametrów technicznych Galaxy Note 3 Neo, tabletofonu, który przez Samsunga ma zostać umieszczony w portfolio między Galaxy Note 3 a Galaxy Note 2 (trudno nie odnieść wrażenia, że jest to ulepszony Galaxy Note 2). Oczywiście nie mamy pewności co do pochodzenia tych danych, więc nie można uznać ich za ostateczne i prawdziwe (równie dobrze może się okazać, że to fake).

I tak, wiemy już, że Galaxy Note 3 Neo ma zostać wyposażony w 5,5-calowy wyświetlacz HD Super AMOLED, 2GB RAM, 16GB pamięci wewnętrznej oraz procesor Hexa (sześciordzeniowy) składający się z dwóch rdzeni 1,7GHz i czterech 1,3GHz. Całość ma działać w oparciu o Androida 4.3 Jelly Bean, a do naszej dyspozycji mają zostać oddane dobrze nam znane funkcje z innych produktów z rodziny Note, jak Multi Window, Air Command, Air Gesture i wiele innych opcji dotyczących obsługi tabletofonu. Bo, oczywiście jak przystało na sprzęt z serii Note, także i ten model będzie posiadał rysik S Pen.

Za długość czasu pracy urządzenia ma odpowiadać akumulator o pojemności 3100 mAh. Na jego pokładzie ma się znaleźć jeszcze aparat 8 Mpix, kamerka 1,9 Mpix, slot kart microSD, Bluetooth 4.0, port microUSB, NFC, Bluetooth, WiFi oraz GPS z Glonass. Obudowa modelu ma mieć grubość 8,6 mm.

Zgodnie z wcześniejszymi przeciekami, wiele wskazuje na to, że Samsung Galaxy Note 3 Neo zadebiutuje podczas targów MWC 2014.

Samsung Galaxy Note 3 Neo (Lite)

Samsung Galaxy Note 3 Neo (Lite)

Samsung Galaxy Note 3 Neo (Lite)

Samsung Galaxy Note 3 Neo (Lite)

źródło, źródło