Samsung Galaxy Note 3 i tablety z serii Galaxy Tab 3 ostatecznie na IFA 2013? - Tabletowo.pl
Ważne

Samsung Galaxy Note 3 i tablety z serii Galaxy Tab 3 ostatecznie na IFA 2013?

Mamy pierwszy dzień wiosny (szkoda, że za oknem tego nie widać…). Końcówka marca zbliża się coraz większymi krokami. Za nami największe targi technologicznego światka: CES w Las Vegas, MWC w Barcelonie i CeBIT w Hanowerze. Kolejnymi wydarzeniami, obok których trudno jest nam przejść obojętnie, będą: tajwański Computex (4-8.06.2013) i berlińskie IFA (6-11.09.2013). To właśnie na ostatnim z nich Samsung ma zaprezentować swoje nowości. Obok Galaxy Note 3 również tablety z serii Galaxy Tab 3.

Wszystkie dotychczasowe generacje tabletofonu Galaxy Note (a były dwie: 5,3″ N7000 i 5,5″ N7100) prezentowane były właśnie w Berlinie podczas konferencji na IFA, więc wieść o tym, że trzeci członek tej rodziny również zadebiutuje w stolicy Niemiec, raczej nieszczególnie nas dziwi. Inną kwestią jest to, czy sprawdzą się pogłoski o przekątnej wyświetlacza tego modelu, która ma mieć… ok. 6″ (5,9″ lub nawet 6,3″ – według różnych źródeł).

Ale, jak wspomniałam wyżej, oprócz Galaxy Note 3, na targach IFA – dopiero we wrześniu – mają rzekomo zadebiutować tablety z serii Galaxy Tab 3. Przyznam, że jest to dla mnie zaskakująca informacja i mam nadzieję, że ostatecznie okaże się nieprawdziwa. W sieci mówi się na ich temat już od kilku miesięcy. Ich premiera przewidywana była na targi w Barcelonie w lutym – ostatecznie zadebiutują pół roku później? Tego dowiemy się w najbliższym czasie.

Warto przypomnieć, że kolejna generacja tabletów koreańskiego koncernu ma zawierać trzy modele. Wśród nich mają się znaleźć urządzenia 7- i 10,1-calowe (odpowiednio: Galaxy Tab 3 P5200 i Galaxy Tab 3 P3200), a także ciągle tajemniczy Galaxy Tab 3 P8200.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona