Samsung Galaxy Note 3 będzie miał 5,9-calowy ekran? - Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Note 3 będzie miał 5,9-calowy ekran?

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Samsung Galaxy Note 3 będzie miał 5,9-calowy ekran? Nowości Plotki / Przecieki Samsung

Z każdą kolejną generacją tabletofonu Galaxy Note jego producent, Samsung, zwiększa przekątną wyświetlacza. Galaxy Note N7000 posiadał 5,3-calowy ekran, z kolei jego następca, Galaxy Note 2 N7100 – 5,5-calowy. Naturalną koleją rzeczy jest, że następne urządzenie pochodzące z tej serii, Galaxy Note 3, będzie miało jeszcze większą matrycę. Według danych opublikowanych przez Korea Times, będzie to 5,9″.

Wiele wskazuje na to, że oprócz 5,9-calowego wyświetlacza AMOLED, prawdopodobnie Full HD, i systemu operacyjnego Android, Galaxy Note 3 będzie oferował ośmiordzeniowy procesor Samsunga – Exynos 5 Octa, wykorzystujący technologię big.LITTLE. Jego premiera ma mieć miejsce na targach IFA 2013, czyli równo rok po prezentacji Galaxy Note 2 i dwa lata po „jedynce” (Samsung upodobał sobie targi w Berlinie jako miejsce debiutu kolejnych generacji tego urządzenia).

Ale czy aby na pewno Samsung Galaxy Note 3 będzie posiadał wyświetlacz o przekątnej 5,9″? W sieci krąży wiele spekulacji na ten temat, z których można wywnioskować, że istnieje także możliwość, że będzie miał 5,8″ lub, jak sugerowały ostatnie plotki, 6,3″. Jaka, Waszym zdaniem, byłaby idealna przekątna? Prawie 6-calowe urządzenie może się okazać bardzo nieporęczne i trudne do schowania w zwykłych kieszeniach… Ale może są to wyłącznie nieuzasadnione obawy – chętnie przekonam się w rzeczywistości, jeśli faktycznie tabletofon ten będzie oferował taki właśnie ekran.

Zanim jednak poznamy Galaxy Note 3, 14 marca czeka nas premiera flagowego smartfonu Samsunga: Galaxy S4. Do IFA 2013 jeszcze daleko… 6-11 września 2013.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona