Samsung Galaxy Note 2, w oczekiwaniu na Androida 4.3, bez aktualizacji do 4.2.2? | Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Note 2, w oczekiwaniu na Androida 4.3, bez aktualizacji do 4.2.2?

Dołącz do dyskusji 0
samsung galaxy note 2

Aktualizacje urządzeń mobilnych, tabletów i smartfonów, do nowszych wersji systemu operacyjnego, to temat rzeka. Co chwilę dowiadujemy się coś na temat produktów, które wkrótce mają otrzymać nowszą edycję platformy, by zaraz później okazało się, że była to jedynie niepotwierdzona informacja. Ciekawe jak będzie w tym przypadku. Z najnowszych informacji wynika bowiem, że Samsung Galaxy Note 2 nie otrzyma aktualizacji do Androida 4.2.2. Jest też dobra wiadomość: po premierze Androida 4.3 może liczyć na aktualizację. Podobna sytuacja ma mieć miejsce w przypadku smartfona Samsung Galaxy S3.

Nieoficjalne informacje pochodzące z Temefy sugerują, że najbliższa aktualizacja obu wspomnianych urządzeń koreańskiego koncernu ma mieć miejsce w okolicy listopada. To by potwierdzało, że Samsung faktycznie poczeka na Androida 4.3 zamiast udostępnić użytkownikom swoich urządzeń dostępnego już Androida 4.2.2. Nie wiadomo jednak ile prawdy jest w tej informacji.

Według tego samego źródła, sprzęt Samsunga: Galaxy Note 2, Galaxy Note 3, Galaxy S3 i Galaxy S4, otrzyma później również aktualizację do kolejnej wersji systemu Android, czyli najprawdopodobniej 5.0 Key Lime Pie. Oczywiście nie w jednym czasie.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona