Samsung Galaxy Note 10.1 z czterordzeniowym Exynos i otworem na S Pen - Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Note 10.1 z czterordzeniowym Exynos i otworem na S Pen

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Samsung Galaxy Note 10.1 z czterordzeniowym Exynos i otworem na S Pen Nowości Samsung

Samsung Galaxy Note 10.1 jest bardzo interesującym urządzeniem i chętnie spędzałam przy nim czas podczas targów MWC 2012 w Barcelonie, gdzie został oficjalnie zaprezentowany. Wtedy to jednak urządzenie pracowało w oparciu o dwurdzeniowy procesor i nie posiadało w obudowie slotu na rysik S Pen. Jak się okazało, do momentu rynkowego debiutu koreański Samsung postanowił nieco odmienić większego brata tabletofonu Galaxy Note (5,3″). Galaxy Note 10.1 trafi do sprzedaży z czterordzeniową jednostką Exynos i z odpowiednią wnęką w obudowie, do której można schować stylus. Potwierdzają to zdjęcia zrobione podczas jednego z eventów Samsunga zorganizowanych w Europie.

Cechą charakterystyczną urządzeń Samsunga z linii Note jest dołączany do nich rysik S Pen. Dlatego też nieco zdziwił mnie fakt, że w Galaxy Note 10.1 nie znalazło się miejsce, w które można schować stylus, który przecież i tak zawsze będziemy chcieli mieć przy sobie. Producent sprawę przemyślał, dzięki czemu odpowiedni otwór pojawił się w obudowie – bardzo dobrze!

Ale jeszcze lepsza dla nas informacja to fakt, iż zamiast dwurdzeniowego procesora, na pokładzie tabletu znajdziemy czterordzeniową jednostkę Exynos. Tym samym potwierdzają się plotki, które błąkały się po sieci już od dłuższego czasu.

Nie wiem jak Wy, ale ja z niecierpliwością czekam na pojawienie się Samsunga Galaxy Note 10.1 w sprzedaży. Chętnie przygarnę to urządzenie na dłuższe testy (tak, tak, to uśmiech do Samsung Polska ;)). Wiele wskazuje na to, że sklepowej premiery modelu możemy się spodziewać w czerwcu.

Tabletowo.pl Samsung Galaxy Note 10.1 z czterordzeniowym Exynos i otworem na S Pen Nowości Samsung

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona