Samsung Galaxy Note 10.1 odkryty - Tabletowo.pl
Ważne

Samsung Galaxy Note 10.1 odkryty

Tabletowo.pl Samsung Galaxy Note 10.1 odkryty Nowości Plotki / Przecieki Samsung

Zaledwie kilka chwil wcześniej debatowaliśmy, czy zobaczymy nowy tablet Galaxy Note 10.1, a już teraz mamy pewność, że będzie on miał premierę podczas tegorocznych targów Mobile World Congress. Pewien czujny dziennikarz, będąc w hotelu wynajętym przez Samsunga w Barcelonie, odkrył plakat przedstawiający 10,1-calowego Galaxy Note’a. Nie wyjawia on wiele, lecz reklamujące urządzenie słowa „It’s 10.1″. It’s Galaxy Note” budzą nadzieje, że będzie to godny następca popularnego Note’a.

Tabletowo.pl Samsung Galaxy Note 10.1 odkryty Nowości Plotki / Przecieki Samsung

Oficjalne rozpoczęcie targów MWC 2012 w Barcelonie zaplanowane zostało na poniedziałek (27 lutego), lecz najważniejsze konferencje prasowe mają miejsce już dziś po południu. Choć Samsung nie zaplanował spotkania z dziennikarzami, możemy spodziewać się, że przygotuje dla nas coś wyjątkowego w trakcie nadchodzącego tygodnia. Albo, jak w przypadku Galaxy Taba 2 10.1, wybierze prostszą drogą i zaprezentuje nowe produkty po cichu.

via The Verge

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona