Samsung Galaxy Note 10.1 odkryty | Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Note 10.1 odkryty

Dołącz do dyskusji 0
20120226-073414.jpg

Zaledwie kilka chwil wcześniej debatowaliśmy, czy zobaczymy nowy tablet Galaxy Note 10.1, a już teraz mamy pewność, że będzie on miał premierę podczas tegorocznych targów Mobile World Congress. Pewien czujny dziennikarz, będąc w hotelu wynajętym przez Samsunga w Barcelonie, odkrył plakat przedstawiający 10,1-calowego Galaxy Note’a. Nie wyjawia on wiele, lecz reklamujące urządzenie słowa „It’s 10.1″. It’s Galaxy Note” budzą nadzieje, że będzie to godny następca popularnego Note’a.

20120226-073640.jpg

Oficjalne rozpoczęcie targów MWC 2012 w Barcelonie zaplanowane zostało na poniedziałek (27 lutego), lecz najważniejsze konferencje prasowe mają miejsce już dziś po południu. Choć Samsung nie zaplanował spotkania z dziennikarzami, możemy spodziewać się, że przygotuje dla nas coś wyjątkowego w trakcie nadchodzącego tygodnia. Albo, jak w przypadku Galaxy Taba 2 10.1, wybierze prostszą drogą i zaprezentuje nowe produkty po cichu.

via The Verge

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona