Samsung Galaxy Note 10.1 na MWC 2012 - Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Note 10.1 na MWC 2012

Tabletowo.pl Samsung Galaxy Note 10.1 na MWC 2012 Nowości Plotki / Przecieki Samsung

Samsung Galaxy Note dopiero wszedł na rynek i jeszcze nie zdążył zdjąć płaszcza, a już pojawiły się przecieki na temat jego następcy. Czujne oczy dziennikarzy z serwisu The Verge wyłowiły reklamę tabletu Samsung Galaxy Note 10.1, którego premiera będzie miała miejsce podczas targów Mobile World Congress 2012 w Barcelonie.

Reklama została natychmiast usunięta z sieci, lecz zapisała się w pamięci cache wyszukiwarki Google. Dzięki temu wiemy, że przedstawiała nastoletniego ucznia korzystającego z Samsunga Galaxy Note 10.1 do nauki, planowania wydatków oraz rysowania. Domyślamy się, że największą zaletą urządzenia, oprócz możliwości wykonywania połączeń telefonicznych i ekranu o przekątnej 10,1”, będzie kompatybilność z rysikiem S-Pen, który zdobył rzesze fanów wśród posiadaczy Galaxy Note’a pierwszej generacji. O tym, jakie daje on możliwości, przeczytacie w recenzji napisanej przez naszą drogą, aktualnie przebywającą na Słowacji, panią redaktor Katarzynę Purę.

Samsung nie ukrywał, że chce rozwinąć linię urządzeń współpracujących z piórkiem S-Pen. Ryan Bidan, menadżer do spraw marketingu koreańskiego koncernu, kilka tygodni wcześniej zdradził, iż rozważana jest możliwość zastosowania tej technologii w tabletach wyposażonych w większe ekrany. Wtedy sądziliśmy, że będzie to rodzina Galaxy Tab, lecz teraz już wiemy, że Samsung zdecydował się dać życie zupełnie nowej serii produktów – Galaxy Note.

Targi MWC 2012 rozpoczynają się pod koniec lutego, a my na nich będziemy, aby relacjonować Wam najświeższe informacje ze świata tabletów internetowych.

źródło: The Verge, via SlashGear

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona