Samsung Galaxy Note 10.1 już oficjalnie (update: wideo!) - Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Note 10.1 już oficjalnie (update: wideo!)

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Samsung Galaxy Note 10.1 już oficjalnie (update: wideo!) Nowości Samsung   Tabletowo.pl Samsung Galaxy Note 10.1 już oficjalnie (update: wideo!) Nowości Samsung

Nie ma to jak siedząc na konferencji Nokii (fajne słuchawki dali każdemu :)), pisać o najnowszym tablecie Samsunga… ;) Ale sytuacja tego zdecydowanie wymaga, a przedstawiciele fińskiego producenta na scenie rozwodzą się o telefonach komórkowych Nokii. Jak się można było spodziewać, na MWC 2012 Samsung zaprezentował swój najnowszy tablet Samsung Galaxy Note 10.1.

Pytanie, które nasuwało się wszystkim po usłyszeniu, że rodzina Note się powiększy, brzmiało: „czy z tego będzie można dzwonić?”. Odpowiedź właśnie poznaliśmy: nie. Jest to tylko i wyłącznie tablet (update: miła pani na stoisku powiedziała nam, że jednak da się dzwonić!), będący większym bratem Galaxy Note z pogranicza tabletów i smartfonów.

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że w przypadku tego urządzenia najważniejszy jest wyświetlacz. Jest to jednostka o przekątnej 10,1″ i rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, którą można obsługiwać rysikiem S Pen (którego znamy z Galaxy Note). Co ciekawe, preinstalowane na tym tablecie będą dwie aplikacje Adobe: Photoshop Touch i Ideas.

Parametry techniczne Samsunga Galaxy Note 10.1 zawierają przede wszystkim dwurdzeniowy procesor Exynos o częstotliwości taktowania 1,4 GHz, 1GB RAM, Androida Ice Cream Sandwich z nakładką TouchWiz, WiFi, 3G, Bluetooth 3.0, aparat o rozdzielczości 3 Mpix, kamerkę 2 Mpix oraz GPS (i Glonass).

Sprzęt będzie sprzedawany w trzech wersjach pojemnościowych: 16GB, 32GB i 64GB – wszystkie będą wyposażone także w sloty kart microSD. Niestety, na chwilę obecną nie wiadomo kiedy i w jakiej cenie Samsung Galaxy Note 10.1 trafi na półki sklepowe.

Po rundce po konferencjach Nokii i Asusa odwiedzimy stoisko Samsunga, by przekonać się na własnej skórze, jaki jest Galaxy Note 10.1 na żywo.

UPDATE: mamy zdjęcia! :)

Wideo aktualnie wgrywa się na YouTube (nie ma to jak hotelowy internet…). Już jest.

Tabletowo.pl Samsung Galaxy Note 10.1 już oficjalnie (update: wideo!) Nowości Samsung   Tabletowo.pl Samsung Galaxy Note 10.1 już oficjalnie (update: wideo!) Nowości Samsung   Tabletowo.pl Samsung Galaxy Note 10.1 już oficjalnie (update: wideo!) Nowości Samsung   Tabletowo.pl Samsung Galaxy Note 10.1 już oficjalnie (update: wideo!) Nowości Samsung   Tabletowo.pl Samsung Galaxy Note 10.1 już oficjalnie (update: wideo!) Nowości Samsung   Tabletowo.pl Samsung Galaxy Note 10.1 już oficjalnie (update: wideo!) Nowości Samsung   Tabletowo.pl Samsung Galaxy Note 10.1 już oficjalnie (update: wideo!) Nowości Samsung   Tabletowo.pl Samsung Galaxy Note 10.1 już oficjalnie (update: wideo!) Nowości Samsung   Tabletowo.pl Samsung Galaxy Note 10.1 już oficjalnie (update: wideo!) Nowości Samsung

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona