Samsung Galaxy Note 10.1 będzie miał 2GB RAM i czterordzeniowy procesor - Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Note 10.1 będzie miał 2GB RAM i czterordzeniowy procesor

Tabletowo.pl Samsung Galaxy Note 10.1 będzie miał 2GB RAM i czterordzeniowy procesor Nowości Plotki / Przecieki Samsung

O Samsungu Galaxy Note 10.1 zaczyna się robić coraz głośniej. Jest to dla nas bardzo dobra informacja, bowiem wskazuje na to, że urządzenie wreszcie zadebiutuje w sprzedaży. Wreszcie, bo po pół roku od oficjalnej prezentacji na MWC 2012 w Barcelonie. Produkt trafił w ręce redaktorów BravePost, którzy podzielili się istotnymi wieściami na jego temat.

Opakowanie Samsunga Galaxy Note 10.1 potwierdza, że urządzenie będzie wyposażone w czterordzeniowy procesor Exynos o częstotliwości taktowania 1,4GHz. Nie jest to dla nas zaskoczenie, bowiem spekulacje na ten temat pojawiały się już od dłuższego czasu. Nowością jest za to ilość pamięci operacyjnej – Galaxy Note 10.1 będzie oferował 2GB RAM! Pierwotnie specyfikacja zawierała jednostkę z dwoma rdzeniami i 1GB RAM, więc widać różnicę.

Pozostałe parametry techniczne będą zawierały ekran o przekątnej 10.1″ i rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, Androida 4.0, aparat 5 Mpix (początkowo miał być 3 Mpix), kamerkę 1,9 Mpix, HSPA+, GPS z Glonass, WiFi, Bluetooth oraz akumulator o pojemności 7000 mAh. W obudowie sprzętu jest wnęka, w którą można schować rysik.

Wciąż jednak nie wiadomo kiedy ostatecznie Samsung Galaxy Note 10.1 trafi do sprzedaży. Być może dowiemy się tego 15. sierpnia podczas konferencji prasowej producenta.

Tabletowo.pl Samsung Galaxy Note 10.1 będzie miał 2GB RAM i czterordzeniowy procesor Nowości Plotki / Przecieki Samsung

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona