Samsung Galaxy Mega 6.3 wyceniony w Wielkiej Brytanii | Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Mega 6.3 wyceniony w Wielkiej Brytanii

Dołącz do dyskusji 0
samsung galaxy mega 6.3

Pisząc o prawdopodobnym tabletofonie Nokii, wspomniałam o dwóch modelach, które przekroczyły granicę sześciu cali, mianowicie Huawei Ascend Mate i Samsung Galaxy Mega 6.3. Drugi z produktów właśnie został wyceniony w Wielkiej Brytanii. Jeśli jesteście nim zainteresowani, lepiej weźcie głęboki oddech i idźcie zaparzyć jakieś ziółka (najlepiej melisę).

Galaxy Mega 6.3 ma zadebiutować w Europie, w tym również na Wyspach, w lipcu bieżącego roku. Jego cena, niestety, do niskich należeć nie będzie. Urządzenie pojawiło się w ofercie jednego z bardziej znanych brytyjskich sklepów z elektroniką – Clove, w cenie 460 funtów brytyjskich.

Dla przypomnienia parametry techniczne Samsunga Galaxy Mega 6.3:
– ekran 6,3″ 720p,
– dwurdzeniowy procesor 1,7 GHz,
– 3G,
– 16 GB pamięci wewnętrznej,
– slot kart microSD,
– aparat 8 Mpix,
– kamerka 1,9 Mpix,
– 1,5 GB RAM,
– GPS,
– Bluetooth,
– WiFi a/b/g/n/ac,
– NFC,
– MHL,
– akumulator 3200 mAh,
– wymiary: 167,6 x 88 x 8 mm,
– waga: 199 g.

Póki co nie wiadomo nic odnośnie polskiej premiery Samsunga Galaxy Mega 6.3. Pytanie tylko czy znajdą się klienci zainteresowany tym produktem, skoro za podobne pieniądze (ok. 2500 złotych) można już kupić Galaxy S4 – co prawda z nieco mniejszym ekranem, ale ze zdecydowanie lepszymi parametrami.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona