Samsung Galaxy M30s zaskoczy nas swoim wyglądem
Samsung Galaxy M30s (fot. 91mobiles)

Samsung Galaxy M30s zaskoczy nas swoim wyglądem

Galaxy M to seria smartfonów, które mają za zadanie oferować wyjątkowo korzystny stosunek do możliwości. Urządzenia z tej linii tworzone są głównie z myślą o rynku indyjskim, ale wybrane modele można też kupić w Europie. Na horyzoncie pojawił się nowy członek rodziny i może on nas nieźle zaskoczyć nas swoim wyglądem.

Seria Galaxy M ma już czterech przedstawicieli: Galaxy M10, Galaxy M20, Galaxy M30 i Galaxy M40. Mogliśmy się jednak spodziewać, że Samsung się do nich nie ograniczy i wprowadzi na rynek następne modele. Kolejnym będzie Galaxy M30s.

Tegoroczna strategia produktowa Samsunga jest zupełnie inna niż w poprzednich latach. Wynika to z konieczności dostosowania się do zmieniających się realiów w segmencie inteligentnych telefonów – Koreańczycy zwyczajnie musieli ją zrewidować, aby nie dać się pokonać szybko rosnącej w siłę konkurencji z chińskim rodowodem.

Seria Galaxy M jest właśnie odpowiedzią na nią. Samsung jeszcze nigdy nie oferował swoich smartfonów w tak atrakcyjnych cenach. Nie jest także przypadkiem, że są one sprzedawane głównie w Indiach – rywalizacja w tamtejszym segmencie inteligentnych telefonów jest niezwykle zaciekła, a jest to jeden z najważniejszych rynków na świecie (i właśnie dlatego też LG wprowadziło na niego nową linię LG W, również wyjątkowo kuszącą cenowo).

Samsung Galaxy M30s zaskoczy nas swoim wyglądem
Samsung Galaxy M30 (fot. @SamsungMobileIN)

Najnowszym smartfonem z serii Galaxy M jest zaprezentowany niecały miesiąc temu Galaxy M40. Za niedługo do rodziny dołączy kolejny model, Galaxy M30s. Z najnowszych doniesień wynika, że może nas mocno zaskoczyć swoim designem. Do sieci wyciekło bowiem zdjęcie jego panelu tylnego (widoczne na samej górze) i od razu uwagę przykuwa wycięcie na aparat główny.

Wielkość i rozmiary otworu mogłyby wskazywać na zastosowanie nawet poczwórnego aparatu, lecz wydaje się to raczej mało prawdopodobne. Samsung mimo wszystko będzie musiał go jednak zagospodarować i wygląda na to, że przestrzeń tę może wypełnić prostokątna wyspa – podobna do tej, jaka ma się pojawić w tegorocznych iPhone’ach i smartfonach z serii Google Pixel 4. Brzmi intrygująco.

Na razie nie wiadomo, kiedy zadebiutuje Galaxy M30s, ale osobiście czekam na jego premierę z niecierpliwością, bowiem ogromnie ciekawi mnie, jak Samsung wykończy ten smartfon. Na pewno jednak będzie wyglądał inaczej niż już wypuszczone na rynek modele z serii Galaxy M.

Źródło: 91mobiles