Samsung Galaxy M30s (fot. 91mobiles)

Samsung Galaxy M30s zaskoczy nas swoim wyglądem

Galaxy M to seria smartfonów, które mają za zadanie oferować wyjątkowo korzystny stosunek do możliwości. Urządzenia z tej linii tworzone są głównie z myślą o rynku indyjskim, ale wybrane modele można też kupić w Europie. Na horyzoncie pojawił się nowy członek rodziny i może on nas nieźle zaskoczyć nas swoim wyglądem.

Seria Galaxy M ma już czterech przedstawicieli: Galaxy M10, Galaxy M20, Galaxy M30 i Galaxy M40. Mogliśmy się jednak spodziewać, że Samsung się do nich nie ograniczy i wprowadzi na rynek następne modele. Kolejnym będzie Galaxy M30s.

Reklama

Tegoroczna strategia produktowa Samsunga jest zupełnie inna niż w poprzednich latach. Wynika to z konieczności dostosowania się do zmieniających się realiów w segmencie inteligentnych telefonów – Koreańczycy zwyczajnie musieli ją zrewidować, aby nie dać się pokonać szybko rosnącej w siłę konkurencji z chińskim rodowodem.

Seria Galaxy M jest właśnie odpowiedzią na nią. Samsung jeszcze nigdy nie oferował swoich smartfonów w tak atrakcyjnych cenach. Nie jest także przypadkiem, że są one sprzedawane głównie w Indiach – rywalizacja w tamtejszym segmencie inteligentnych telefonów jest niezwykle zaciekła, a jest to jeden z najważniejszych rynków na świecie (i właśnie dlatego też LG wprowadziło na niego nową linię LG W, również wyjątkowo kuszącą cenowo).

Samsung Galaxy M30 (fot. @SamsungMobileIN)

Najnowszym smartfonem z serii Galaxy M jest zaprezentowany niecały miesiąc temu Galaxy M40. Za niedługo do rodziny dołączy kolejny model, Galaxy M30s. Z najnowszych doniesień wynika, że może nas mocno zaskoczyć swoim designem. Do sieci wyciekło bowiem zdjęcie jego panelu tylnego (widoczne na samej górze) i od razu uwagę przykuwa wycięcie na aparat główny.

Wielkość i rozmiary otworu mogłyby wskazywać na zastosowanie nawet poczwórnego aparatu, lecz wydaje się to raczej mało prawdopodobne. Samsung mimo wszystko będzie musiał go jednak zagospodarować i wygląda na to, że przestrzeń tę może wypełnić prostokątna wyspa – podobna do tej, jaka ma się pojawić w tegorocznych iPhone’ach i smartfonach z serii Google Pixel 4. Brzmi intrygująco.

Na razie nie wiadomo, kiedy zadebiutuje Galaxy M30s, ale osobiście czekam na jego premierę z niecierpliwością, bowiem ogromnie ciekawi mnie, jak Samsung wykończy ten smartfon. Na pewno jednak będzie wyglądał inaczej niż już wypuszczone na rynek modele z serii Galaxy M.

Źródło: 91mobiles