Promocja: jak kupisz Galaxy J7 2017, to Samsung odda Ci 200 złotych w gotówce

Do zakupu Galaxy J7 2017 nie trzeba specjalnie namawiać, ponieważ to dobrze wyposażona i rozsądnie wyceniona propozycja ze średniej półki, niemal idealnie skrojona pod przeciętnego użytkownika. Obecnie kupno tego modelu jest jednak znacznie bardziej kuszącą wizją, gdyż w rewanżu Samsung zwróci klientowi 200 złotych w gotówce.

Z własnego doświadczenia wiem, że większość osób woli po prostu kupić jakiś produkt taniej, a nie bawić się w jakieś cashbacki, lecz Samsung maksymalnie uprościł procedurę, jaką trzeba przejść, aby otrzymać zwrot 200 złotych w gotówce. Do tego, jak już wspomniałem, Galaxy J7 2017 to bardzo ciekawa propozycja ze średniej półki, więc użytkownik będzie miał zarówno dobry sprzęt, jak i dwie stówki w garści.

Jednak nie od razu. Po zakupie smartfona należy go aktywować, tzn. uruchomić na co najmniej 5 minut z włożoną kartą SIM i włączonym dostępem do sieci oraz zaakceptować dokumenty, które się wyświetlą na ekranie. Następnie trzeba zalogować się do aplikacji Samsung Members. Po 30 dniach kalendarzowych w sekcji „Korzyści” pojawi się baner, po kliknięciu którego klient otrzyma kod, uprawniający go do odbioru 200 złotych w gotówce.

Kody pobrane od poniedziałku do niedzieli aktywowane będą w środę w kolejnym tygodniu. Użytkownik ma 7 dni, aby odebrać należne mu pieniądze – jeżeli tego nie zrobi, nagroda przepada bezpowrotnie. W tym celu musi udać się do bankomatu sieci Euronet i postępować zgodnie ze wskazówkami, wyświetlanymi na ekranie.

Jak odebrać zwrot 200 złotych za zakup Samsunga Galaxy J7 2017

W promocji biorą udział Galaxy J7 2017, zakupione od 22 stycznia do 4 lutego 2018 roku. Aktywacja smartfona, którą opisałem powyżej, musi nastąpić najpóźniej do 7 lutego 2018 roku. Klient może pobrać kod z aplikacji Samsung Members nie wcześniej niż po 30 dniach od zalogowania się do niej, ale też nie później niż do 13 marca 2018 roku.

Regulamin Promocji „Cashback Galaxy Samsung J7 2017”

Polecamy również:

https://www.tabletowo.pl/2017/11/06/test-recenzja-samsung-galaxy-j7-2017/