Jest certyfikat WiFi! Zeszłoroczne Samsungi Galaxy J3 i J7 wkrótce z Androidem Oreo? | Tabletowo.pl

Jest certyfikat WiFi! Zeszłoroczne Samsungi Galaxy J3 i J7 wkrótce z Androidem Oreo?

Dołącz do dyskusji 0

Aktualizacje Androida to tematyka bardzo kontrowersyjna. Wielu producentów nadal nie potrafi sobie z nimi sprawnie radzić. Problem ten jest szczególnie widoczny w przypadku urządzeń ze średniej i niskiej półki cenowej. Czy wkrótce sytuacja ulegnie zmianie? To całkiem możliwe, przynajmniej w przypadku Samsunga.

Wspaniałą politykę aktualizacji Androida podjęła Nokia, która zobligowała się do regularnych aktualizacji wszystkich smartfonów ze swojego portfolio. Jeśli obietnice te zostaną przekute w czyny, to będzie to działanie godne wielkiej pochwały. Podobną drogą chcałby pójść Samsung, który nieśmiało dąży do zaktualizowania niektórych tańszych słuchawek do Androida Oreo. Mowa dokładniej o modelach z rodzin J3 i J7.

Czym się różni Samsung Galaxy J3 2017 od Galaxy J3 2016? Porównanie parametrów

Urządzena z tych linii otrzymały właśnie certyfikację WiFi związaną z nadchodzącą aktualizacją systemu. Mowa dokładniej o urządzeniach:

  • Samsung Galaxy J3 (2017)
  • Samsung Galaxy J3 Pro (2017)
  • Samsung Galaxy J7 (2017)
  • Samsung Galaxy J7 Neo (2017)

Oznacza to mniej więcej tyle, że właściciele wymienionych smartfonów mogą się spodziewać nadchodzącej aktualizacji do Androida Oreo. To bardzo dobre wieści – szczególnie w przypadku niskobudżetowego modelu J3, który w sklepach dostępny jest w naprawdę przyzwoitych cenach.

Samsung Galaxy J3 2017, Galaxy J5 2017 i Galaxy J7 2017 już oficjalnie!

Cieszy fakt, że producenci coraz więcej uwagi przykładają do aktualizacji nawet najtańszych smartfonów. Jeszcze kilka lat temu bowiem takie urządzenia już po wyciągnięciu z kartonika skazane były praktycznie na brak jakichkolwiek większych aktualizacji systemowych. Miejmy nadzieję, że sytuacja będzie ulegała dalszej poprawie i w niedalekiej przyszłości nikt nie będzie się już martwił o to, czy jego smartfon pracował będzie pod kontrolą najnowszej wersji Androida.

Źródło: Phone Arena

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona