Znajdzie się ktoś chętny na Galaxy J2 Pro 2018? Bo podobno ma być dostępny też w Polsce | Tabletowo.pl

Znajdzie się ktoś chętny na Galaxy J2 Pro 2018? Bo podobno ma być dostępny też w Polsce

Dołącz do dyskusji 0

Niedawno w sieci pojawiły się nieoficjalne rendery Galaxy J2 Pro 2018, ale pominęliśmy ten fakt, ponieważ nie spodziewaliśmy się tego modelu w Polsce. Tymczasem według najnowszych doniesień Samsung podobno zamierza sprzedawać ten smartfon także w naszym kraju.

Szczerze zadziwia mnie – chociaż właściwie nie powinna – niekonsekwencja producentów. Jednego roku wprowadzają dany model do Polski, a w następnym jego następcy już nie, mimo że ogólnie zadebiutował, ale z jakiegoś powodu jego dostępność ograniczono do wybranych rynków. Zaskakujące jest też nagłe oferowanie nowej serii urządzeń, choć poprzednie nie były u nas sprzedawane.

Jednym z takich przypadków ma być właśnie Galaxy J2 Pro 2018, którego według najnowszych doniesień Samsung zamierza oferować również w Polsce. Na szczęście – jeżeli oczywiście wierzyć przeciekom – zapowiada się on na całkiem ciekawy sprzęt, aczkolwiek dopisek Pro może tu być nieco zwodniczy.

Smartfon ma bowiem oferować wyświetlacz o przekątnej 5 cali, ośmiordzeniowy (8x ARM Cortex-A53; 28 nm) procesor Qualcomm Snapdragon 430 1,4 GHz z układem graficznym Adreno 505 i 2 GB RAM. Nie zabraknie też 3,5 mm złącza słuchawkowego i portu microUSB. Smartfon ma pracować pod kontrolą systemu Android 7.1.1 Nougat z interfejsem Samsung Experience, a całość będzie miała wymiary 143,1×72,2×8,6 mm.

Oczywiście cena Galaxy J2 Pro 2018 nie jest jeszcze znana. Podobnie zresztą, jak data premiery oraz wprowadzenia tego modelu do sprzedaży w Polsce.

Źródło: SamMobile, 91mobiles.com

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona