Samsung Galaxy Grand Prime+ w AnTuTu

Samsung Galaxy Grand Prime+ w AnTuTu. Jest kilka niespodzianek

Choć Samsung kojarzony jest aktualnie przede wszystkim z aferą, wywołaną przez Galaxy Note 7, to nie można zapominać, że jego portfolio wypełnia mnóstwo innych modeli, z którymi nie ma takich problemów. Wkrótce ofertę producenta uzupełni Galaxy Grand Prime+ i nawet jeśli nie uda mu się odciągnąć uwagi od ostatnich niepowodzeń, to i tak warto poświęcić mu chwilę uwagi. Zwłaszcza, że model ten jest interesujący z co najmniej kilku względów.

Przede wszystkim będzie to pierwszy smartfon Samsunga z procesorem MediaTeka – w tym konkretnym przypadku zdecydowano się na MediaTeka MT6737T z układem graficznym Mali-T720. AnTuTu informuje też o 2GB RAM i aż 32GB pamięci wewnętrznej, podczas gdy wcześniej inny benchmark, GFXBench, podawał, że będzie to – odpowiednio – 1,5GB i 8GB.

Niespodzianek nie ma natomiast w przypadku wyświetlacza, który ma mieć przekątną 5 cali i rozdzielczość 960×540 pikseli, aparatów (8 Mpix na tyle i 5 Mpix na przodzie) oraz wersji systemu operacyjnego – Android 6.0.1 Marshmallow (z Grace UX).

Samsung Galaxy Grand Prime+ w AnTuTu
Samsung Galaxy Grand Prime+ w AnTuTu

Samsung Galaxy Grand Prime+ w wersji, którą przedstawia nam AnTuTu jest o wiele ciekawszą propozycją. I choć nie jest pozbawiony „mankamentów” (chodzi tu głównie o rozdzielczość ekranu), to na pewno ma duże szanse cieszyć się sporym zainteresowaniem wśród mniej zamożnych klientów.

Źródło: AndroidPure