Samsung Galaxy Grand 3 pojawił się w TENAA, będzie mieć 5,25-calowy ekran | Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Grand 3 pojawił się w TENAA, będzie mieć 5,25-calowy ekran

Dołącz do dyskusji 0

Pisałem jakiś czas temu o tym, że Samsung Galaxy Grand 3 został przyłapany w GFX Benchmark. Teraz trafił do TENAA i jego specyfikacja nieznacznie różni się od wcześniejszej. Nie jest znana data jego premiery, ale możliwe, że zobaczymy go jeszcze w tym roku.

Samsung Galaxy Grand 3 to phablet z 5,25-calowym ekranem, na którym obraz będzie wyświetlany w rozdzielczości 1280 x 720 pikseli. To jest jedyna różnica w przeciekach, ponieważ wcześniej mówiło się o 5,5-calowym wyświetlaczu. Reszta specyfikacji jest taka jak w poprzednich plotkach i zobaczymy w nim 4-rdzeniowego Snapdragona 410 o taktowaniu 1,2 GHz oraz 1,5 GB pamięci operacyjnej RAM. Poza tym znjadziemy w nim prawdopodobnie 13-megapikselowy aparat główny, 5 mpix na przednim panelu oraz 16 GB pamięci wbudowanej z możliwością rozszerzenia za pomocą kart pamięci MicroSD.

Phablet będzie pracować pod kontrola Androida 4.4.4 KitKat. Jego wymiary to 146 x 74,8 x 7,95 mm, a waga to 140 g. Według przecieków będzie on dostępny w wielu wariantach kolorystycznych. Nie jest niestety znana jeszcze cena tego urządzenia.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona