Samsung Galaxy F, czyli S5 Prime na zdjęciach wygląda bardzo przeciętnie

Jeżeli uważnie śledzicie rynek smartfonów i phabletów to już rok temu mogliście usłyszeć o Samsungu Galaxy F. W dużym skrócie miała to być lepsza wersja flagowca, która cechowałaby się metalową obudową. Jak na razie nie doczekaliśmy się takiego produktu na sklepowych półkach, ale już niedługo może się to zmienić. 

Niezastąpiony @evleaks pokazał obrazek, który widzicie powyżej. Ma on przedstawiać właśnie Samsunga Galaxy F. Biorąc pod uwagę ostatnie plotki i przecieki to będzie prawdopodobnie Galaxy S5 Prime, czyli ulepszona wersja aktualnego topowego modelu Koreańczyków. Ma on mieć 5,2-calowy ekran o rozdzielczości 1440 x 2560 pikseli, 3 GB pamięci operacyjnej RAM oraz 4-rdzeniowego Snapdragona 805. Oczywiście oprócz tego ma być on zamknięty w metalowej obudowie. Jednak co do ostatniego elementu wiele osób twierdzi, że koreańska firma zdecyduje się na plastik, który będzie przypominać szczotkowane aluminium.

Reklama

Samsung Galaxy F 2 Samsung Galaxy F 1

Dzisiaj w sieci pojawiły się także zdjęcia Samsunga Galaxy F. Oczywiście jak to bywa w takich przypadkach nie wiadomo czy są one autentyczne. Jeśli jednak tak, to muszę przyznać ze smutkiem, że LG G3 nadal prezentuje się o niebo lepiej. A Waszym zdaniem jak to będzie z nowym Samsungiem? I czy według Was takie super smartfony mają w ogóle sens?