Samsung Galaxy C7 Pro przechodzi już pierwsze testy | Tabletowo.pl
Wideo w Huawei P30 Pro

Samsung Galaxy C7 Pro przechodzi już pierwsze testy

Dołącz do dyskusji 0

Niedawno Samsung zaprezentował Galaxy C9 Pro, choć – co ciekawe – Galaxy C9 nie znajdziemy w jego ofercie. Nowy model jest jednak zapowiedzią kolejnych urządzeń z tej serii z dopiskiem Pro w nazwie. Niedługo powinniśmy ujrzeć również Galaxy C7 Pro.

Samsung wysłał do Indii kilka egzemplarzy smartfona o oznaczeniu kodowym SM-C7010, co nie pozostawia żadnych wątpliwości, z jaką propozycją mamy tu do czynienia. Galaxy C7 to kodowo SM-C7000, więc oczywiste jest, że nowe urządzenie zadebiutuje jako Galaxy C7 Pro.

Samsung Galaxy C7 w Zauba

Samsung Galaxy C7 w Zauba

Możemy mieć taką pewność, ponieważ pod koniec września pojawiły się pierwsze doniesienia, że Samsung planuje rozszerzyć swoją ofertę o ten model (i o Galaxy C5 Pro także). Informacje, przekazane przez Zaubę, potwierdzają te przecieki, więc możemy powoli szykować się na premierę Galaxy C7 Pro. Choć nie wiadomo, czy smartfon zostanie zaprezentowany jeszcze w tym, czy jednak na początku przyszłego roku.

Zauba nie zdradza też zbyt wiele na temat SM-C7010. Jedyne, co podała, to fakt, że ma on 5,7-calowy wyświetlacz (na 99% Super AMOLED o rozdzielczości Full HD, jak w Galaxy C7). Jednak już wkrótce na pewno dowiedziemy się o tym urządzeniu znacznie więcej z innych źródeł.

*Na grafice wyróżniającej Samsung Galaxy C7

Źródło: Zauba

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - nocne przeceny!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona