Samsung Galaxy C5

Samsung Galaxy C5 Pro i Galaxy C7 Pro raczej w styczniu przyszłego roku

Według źródeł, Samsung Galaxy C5 Pro i C7 Pro miały być zaprezentowane jeszcze w tym miesiącu, jednak te same źródła twierdzą teraz, że doszło do opóźnienia i premiera została przesunięta na styczeń 2017 roku.

Reklama

C7 Pro został już zauważony w kilku benchmarkach, i z tego, co można z nich wywnioskować, zmieni się niewiele. W stosunku do modelu Galaxy C7 zwiększy się ilość pamięci wewnętrznej i być może zostaną zastosowane inne aparaty.

Oczekuje się, że oba telefony będą wyposażone w ekrany Super AMOLED o rozdzielczości 1080p. C7 Pro ma dostać wyświetlacz o przekątnej 5.7 cala, zaś C5 Pro o pół cala mniejszy. Zarówno jeden, jak i drugi model ma być napędzany przez średniopółkowy procesor Snapdragon 626. Zmiany w zakresie aparatów mają podobno przynieść im całkiem przyzwoite sensory, robiące zdjęcia w rozdzielczości 16 Mpix i umożliwić uzyskanie dobrych ujęć w gorszych warunkach oświetleniowych dzięki przesłonom f/1.7. Obecnie Galaxy C5 i C7 mają przesłony f/1.9.

Wychodzi na to, że na ulepszone wersje zobaczymy dopiero w 2017-tym, ale z drugiej strony do końca bieżącego roku zostało niewiele ponad dwa tygodnie ;)

 

na zdjęciu głównym: Samsung Galaxy C5

źródło: Weibo przez GSMArena