Galaxy A7 trafi do sprzedaży w Polsce już 28 września. Cena może być atrakcyjna, Samsung szykuje też gratis | Tabletowo.pl

Galaxy A7 trafi do sprzedaży w Polsce już 28 września. Cena może być atrakcyjna, Samsung szykuje też gratis

Dołącz do dyskusji 0

Samsung niespodziewanie zaprezentował dziś swój pierwszy smartfon z potrójnym aparatem – Galaxy A7. Przed chwilą polski oddział producenta poinformował, że trafi on do sprzedaży w naszym kraju już 28 września 2018. Klienci mogą liczyć na gratis przy jego zakupie, chociaż skutecznie do wybrania tego modelu może zachęcić już sama cena.

O tym, że Samsung szykuje smartfon z potrójnym aparatem, mówiło się już od pewnego czasu, ale nikt nie spodziewał się, że producent zaprezentuje go oficjalnie właśnie dzisiaj, tak bez żadnej zapowiedzi. Tak się jednak stało i oto na rynku zadebiutował Galaxy A7. Swoją drogą to chyba najgorsza nazwa, jaką mogli wybrać Koreańczycy, ponieważ taki model pojawił się na rynku po raz pierwszy w… 2015 roku, czyli trzy lata temu. Dlaczego nie dodali dopisku „2018”? Cóż, wiedzą to tylko oni.

Oto pierwszy smartfon Samsunga z potrójnym aparatem – Galaxy A7

Samsung nie będzie zwlekał z wprowadzeniem Galaxy A7 do Polski – smartfon trafi do sprzedaży w naszym kraju już w najbliższy piątek, 28 września 2018 roku, tj. za dokładnie osiem dni. Producent poinformował, że klienci, którzy zdecydują się na jego zakup, mogą liczyć na dodatkowe 250 złotych przy odsprzedaży jakiegokolwiek telefonu w ramach programu Samsung Odkup. Promocja potrwa przez kilka tygodni, do pierwszych dni listopada.

Oczywiście Samsung – jak ma to w zwyczaju – nie podał ceny Galaxy A7, ale serwisowi SamMobile udało się ustalić, że w Europie ustalono ją na 350 euro, tj. równowartość ~1500 złotych. Najprawdopodobniej smartfon będzie więc kosztował w Polsce 1499 złotych. Jest to możliwe, ponieważ Galaxy A6+ startował na Starym Kontynencie z ceną 369 euro, a w naszym kraju 1599 złotych.

Jeśli powyższe się potwierdzi, to cenę Galaxy A7 będziemy mogli uznać za atrakcyjną. Smartfon zaoferuje bowiem przede wszystkim (obiecujący dużo) potrójny aparat główny, a do tego również m.in. 6-calowy wyświetlacz Super AMOLED Infinity Display, 4 GB RAM, 64 GB pamięci wbudowanej (+microSD do 512 GB), NFC i kamerkę 24 Mpix na przodzie.

Źródło: informacja prasowa, SamMobile

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona