Samsung Galaxy A6+ z głośnikiem JBL (fot. Samsung)

No i teraz zakup Galaxy A6 i Galaxy A6+ się opłaca! Do tego drugiego Samsung dorzuca dodatkowo głośnik JBL

Kiedy Galaxy A6 i Galaxy A6+ trafiły do sprzedaży kilka dni temu, wszyscy jednogłośnie uznali, że – z uwagi na swoje dość wysokie ceny – nie są szczególnie warte zainteresowania. Dziś Samsung przedstawił jednak ofertę, która całkowicie zmienia postać rzeczy. Nabywcy tych smartfonów dostaną bowiem 250 złotych więcej przy odsprzedaży swojego starego smartfona. Co więcej, do modelu z „Plusem” w nazwie producent dorzuca w prezencie bezprzewodowy głośnik JBL Flip 3 o wartości 349 złotych. Zainteresowani?

Sugerowaną cenę Galaxy A6 ustalono na 1449 złotych, natomiast Galaxy A6+ na 1599 złotych. Patrząc przez pryzmat ich parametrów technicznych to dość sporo. Samsung jednak skutecznie zachęca do ich zakupu, ponieważ później można odsprzedać swój stary sprzęt za nieco więcej. Chociaż „nieco” to zbyt delikatne określenie, bowiem mowa tu o kwocie rzędu aż 250 złotych!

Reklama

Aby odprzedać swój stary smartfon, należy – w tym przypadku – najpierw kupić Galaxy A6 lub Galaxy A6+ i w aplikacji Samsung Members wygenerować voucher, który podniesie wycenę urządzenia o dodatkowe 250 złotych. Później trzeba wejść na >tę stronę< i wycenić sprzęt, jaki chcemy oddać oraz w odpowiednim miejscu wpisać kod uzyskany z Samsung Members. Jeśli kogoś jednak nie będzie satysfakcjonowała wycena, może odprzedać nawet totalny szrot, aby dostać za niego jakieś grosze, a do tego wspomniane 250 złotych. Czysty zysk, sporo osób tak robi ;)

Więcej informacji na temat odkupu starego urządzenia zainteresowani znajdą na >tej stronie<.

fot. Samsung

To jednak jeszcze nie wszystko. Jak wspomniałem, dla tych, którzy kupią Galaxy A6+, Samsung przygotował również bezprzewodowy głośnik JBL Flip 3 o wartości 349 złotych. Aby go dostać, należy aktywować smartfon z polską kartą SIM najpóźniej do 3 lipca 2018 roku, a następnie po 14 dniach kalendarzowych wygenerować w aplikacji Samsung Members specjalny kod, uprawniający do odbioru głośnika. Ostatnim krokiem jest wypełnienie formularza, aby producent wiedział, pod jaki adres go wysłać.

Wszystkie informacje na temat powyższej oferty zainteresowani znajdą na >tej stronie<. Promocja obowiązuje do 30 czerwca 2018 lub do wyczerpania puli nagród (o jej przyznaniu decyduje kolejność rejestracji).

Regulamin Promocji Muzyczny Galaxy A6+

Wszystkie informacje na temat Galaxy A6 i Galaxy A6+ znajdziecie natomiast w >tym artykule<. Dodam tylko, że do Polski trafiły wersje z 3 GB RAM, 32 GB pamięci wbudowanej i Dual SIM. Smartfony dostępne są w trzech kolorach: czarnym, złotym i lawendowym. Oba modele kupicie m.in. w sklepie Media Expert (Galaxy A6, Galaxy A6+).

Źródło: informacja prasowa