Dobre wieści w poniedziałek: Samsung Galaxy A5 2016 z wolnej sprzedaży też dostaje Androida 7.0 | Tabletowo.pl

Dobre wieści w poniedziałek: Samsung Galaxy A5 2016 z wolnej sprzedaży też dostaje Androida 7.0

Dołącz do dyskusji 0

W zeszłym tygodniu podaliście nam informację, że zeszłoroczna „a-piątka” Samsunga z dystrybucji operatorskiej dostała aktualizację do Androida 7.0. Właściciele tego modelu, którzy kupili swoje egzemplarze w wolnej sprzedaży musieli na Nougata trochę poczekać, choć nie trwało to zbyt długo.

Sygnały o tym, że Samsungi Galaxy A5 2016 z wolnej sprzedaży też dostały aktualizację do Androida Nougat przez kanał OTA (On-The-Air), zaczęliśmy dostawać od Was w komentarzach pod tym artykułem. Niektórzy z Was byli też tak mili i przesłali nam zrzuty ekranu ze swoich smartfonów na naszego redakcyjnego maila. Za każdą taką inicjatywę jesteśmy Wam bardzo wdzięczni.

Paczka z plikami to jakieś 962 MB, dlatego przed pobraniem jej upewnijcie się, że macie wystarczająco dużo wolnego miejsca w pamięci smartfonu.

Android 7.0 Nougat to kilka nowości i sporo usprawnień. Wielu ucieszy się z obsługi Android Pay, inni zaś bardziej zainteresowani będą ulepszonymi funkcjami bezpieczeństwa czy poprawionym zarządzaniem energii. Jeśli aktualizacja rzeczywiście pozytywnie wpłynęła na czas pracy waszych  Galaxy A5 2016, to dajcie znać w komentarzach!

źródło: Czytelnicy; Karolina, Piotr, Paweł – dzięki za screeny!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona