Samsung Galaxy A5 2016 otrzymał aktualizację do Androida 7.0 Nougat | Tabletowo.pl

Samsung Galaxy A5 2016 otrzymał aktualizację do Androida 7.0 Nougat

Dołącz do dyskusji 0

Seria Galaxy A to – zaraz po linii Galaxy SGalaxy Note – najbardziej prestiżowa rodzina smartfonów w portfolio Samsunga. I producent daje to odczuć, ponieważ jeden z jej przedstawicieli, a konkretniej Galaxy A5 2016, otrzymuje już drugą, dużą aktualizację – tym razem do Androida 7.0 Nougat.

Jeden z naszych Czytelników poinformował nas, że jego, kupiony w T-Mobile, Galaxy A5 2016 dał mu znać, że udostępniona została mu do pobrania i zainstalowania nowsza wersja oprogramowania. Ze screena dowiadujemy się, że paczka z plikami waży 1003,82 MB, czyli dość standardowo.

Jest to więc aktualizacja zdalna, kanałem OTA (Over-The-Air), czyli kolejni użytkownicy powinni dostawać analogiczne powiadomienia w ciągu najbliższych dni. Pamiętajcie jednak, że dotyczy to osób, które kupiły smartfon w T-Mobile lub Play (bo o tym drugim przypadku też daliście nam znać w komentarzach). Egzemplarze z Orange, Plusa oraz – co się naprawdę rzadko zdarza – z tzw. wolnej sprzedaży cały czas czekają.

Samsung Galaxy A5 2016 – aktualizacja do Androida 7.0 Nougat (T-Mobile)

I choć na pewno cieszy, że Galaxy A5 2016 otrzymał już drugą, dużą aktualizację (najpierw do Androida 6.0.1 Marshmallow, a teraz do Androida 7.0 Nougat), to jednocześnie trzeba liczyć się z tym, że to już raczej ostatnia i smartfon ma marne szanse na Androida 8.0 O(coś-tam-dalej). Mimo to, szacun dla Samsunga, że tak zadbał o ten model – użytkownicy dostali to, na co zasłużyli (i za co niemało zapłacili, ponieważ na początku kosztował on niemało).

Dzięki Miłosz za info i screena!

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona