smartfon Samsung Galaxy A40
Samsung Galaxy A40 (fot. Samsung)

Samsung Galaxy A40 poniżej tysiąca złotych – tylko do poniedziałku

Samsung Galaxy A40 pojawił się na polskim rynku pół roku temu i wtedy cieszyliśmy się z jego rozsądnej wyceny na rynku. Niestety, od kwietnia kwota, jaką trzeba zapłacić za ten smartfon w polskiej dystrybucji, niezmiennie wynosi tyle samo, co w dniu premiery, przez co jego zakup nie jest już aż tak atrakcyjny. Na szczęście z pomocą przychodzą mniejsze lub większe promocje, które mogą skłonić nas do wyboru danego modelu. Aktualnie MediaExpert przygotował kilkudniową obniżkę, dzięki któremu Samsunga Galaxy A40 można kupić za trzycyfrową kwotę.

Pozwólcie, że nie będę zarzucał Was szczegółami na temat specyfikacji średniopółkowego Samsunga Galaxy A40 – wszystkie informacje na jego temat znajdziecie we wpisie, który w dniu premiery przygotował dla Was Karol. My przejdziemy od razu do konkretów, tj. ceny standardowej oraz tej obniżonej, z której można skorzystać przy okazji zorganizowanej przez MediaExpert promocji.

Reklama

Normalnie za Samsunga Galaxy A40 z polskiej dystrybucji zapłacić trzeba 1149 złotych, cena ta tyczy się wszystkich wersji kolorystycznych, tj. czarnej, koralowej, niebieskiej oraz białej – choć warto nadmienić, że operator Play życzy sobie za ten model odrobinę mniej, bo 1138 złotych. Jeśli jednak do poniedziałku, 28 października, zdecydujecie się kupić smartfona w MediaExpert i użyjecie kodu K-1459, to jego cena obniży się o 150 złotych, a więc resztą sił załapie się do puli kwot trzycyfrowych i wyniesie 999 złotych.

Jak już wcześniej wspomniałem, promocja obowiązuje do 28 października 2019 roku, godziny 23:59, lub – jak zwykle – do wyczerpania zapasów, więc możecie przez weekend jeszcze na spokojnie się namyślić.

Pełen regulamin akcji promocyjnej możecie przeczytać tutaj.