Samsung Galaxy A31 smartphone
Samsung Galaxy A31 (źródło: Samsung)

Samsung Galaxy A31 o pół tysiąca złotych taniej! Są też inne dobre promocje

Artykuł sponsorowany

Polscy skoczkowie na zawodach skoków narciarskich, nieprzerwanie od kilku lat, radzą sobie doskonale. Podobnie może być z Wami na polowaniu na promocje zorganizowane przez sklep RTV Euro AGD. W najnowszej akcji “Skok na rabat” – kupując wybrane urządzenia – możecie zaoszczędzić nawet pół tysiąca złotych.

Wystarczy przejrzeć oferty sklepów internetowych sprzedających sprzęt elektroniczny, by dostrzec, że okazji, by – wydając pieniądze – mimo wszystko zaoszczędzić, jest sporo. Poniżej wybrałam, moim zdaniem, najciekawsze oferty – takie, w których obniżka ceny jest mocno zauważalna.

Na pierwszy ogień: Galaxy A31 tańszy o 500 złotych

Na polskim rynku Samsung Galaxy A31 dostępny jest w dwóch wersjach – z 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej lub z taką samą ilością RAM-u i dwukrotnie większą przestrzenią na nasze pliki. Promocją objęta jest druga z nich, co powinno ucieszyć użytkowników lubiących mieć sporo danych na swoim telefonie.

Cena Galaxy A31 w wersji niebieskiej (4/128) została obniżona z 1299 złotych do 799 złotych, a czarnej (4/64) – z 1039 złotych do 699 złotych. Czy warto? 

Biorąc pod uwagę, że jest to jeden z tańszych smartfonów z ekranem Super AMOLED i rozdzielczości Full HD+ (2400×1080 pikseli), zdecydowanie warto się nim zainteresować. Wśród pozostałych parametrów warto wymienić ośmiordzeniowy procesor MediaTek MT6768, akumulator o pojemności 5000 mAh oraz poczwórny aparat – główny 48 Mpx, ultraszerokokątny 8 Mpix, makro 5 Mpix oraz pomocniczy do głębi 5 Mpix.

Samsung Galaxy A31 smartphone
Samsung Galaxy A31 (źródło: Samsung)

Inne ciekawe oferty?

Wśród innych promocji, którymi warto się zainteresować, są między innymi:

Promocją objęte są urządzenia z różnych kategorii produktowych, więc jeśli szukacie nowego aparatu, telewizora czy lodówki – zdecydowanie warto ją przejrzeć. Akcja trwa do 9 marca, co oznacza, że macie spokojnie kilka dni na przemyślenie ewentualnych zakupów.

Korzystając z okazji przypomnę, że w sklepie RTV Euro AGD trwa promocja, w ramach której – kupując wybrane urządzenia na raty – nie tylko oszczędzacie dwie raty – ale też możecie odroczyć termin spłaty o kilka miesięcy.

A jeśli szukacie nowego laptopa, to zajrzyjcie do promocji Lepiej jak jest weekend – możecie zaoszczędzić maksymalnie 800 złotych.

Wpis powstał przy współpracy z RTV Euro AGD