Samsung chyba właśnie potwierdził, jak będzie wyglądał przód Galaxy S9 | Tabletowo.pl

Samsung chyba właśnie potwierdził, jak będzie wyglądał przód Galaxy S9

Dołącz do dyskusji 0

Kurz po hucznej premierze Galaxy S8 już dawno opadł. Wszyscy czekają na Galaxy S9, a ten wydaje się nie mieć już przed nami zbyt wielu tajemnic. Kilka dni temu światło dzienne ujrzały jego (oparte na przeciekach) rendery, a dziś możemy śmiało powiedzieć, że pokrywają się one z prawdą. A przynajmniej z jednej strony.

Samsung ma w swojej ofercie aplikację Soundcamp, którą każdy chętny może sobie pobrać ze >Sklepu Play<. Program został właśnie zaktualizowany, lecz w tym przypadku najważniejsze nie są nowe funkcje, a coś zupełnie innego. Producent podmienił przy okazji grafiki, które teraz… przedstawiają przód Galaxy S9. Co do tego nie ma praktycznie żadnych wątpliwości.

Na pierwszy rzut oka smartfon wygląda jak Galaxy S8, lecz po nieco dłuższym przyjrzeniu się to wrażenie znika. Dolna ramka jest wyraźnie mniejsza od górnej, co sugerowały też dotychczasowe przecieki. Możemy zatem bez zawahania stwierdzić, że Samsung właśnie puścił oczko do swoich fanów. Zawsze jest szansa, że powyższa grafika jest tylko żartem, choć osobiście wydaje mi się to raczej mało prawdopodobne.

Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na oficjalną premierę urządzenia, która najprawdopodobniej będzie miała miejsce już pod koniec lutego przyszłego roku. Galaxy S9 zapowiada się na ciekawy smartfon, lecz jednocześnie nie na tyle innowacyjny, by skłonić posiadaczy Galaxy S8 do wymiany ich wciąż świetnego urządzenia (pomijając niewytłumaczalną żądzę posiadania najnowszego sprzętu, jakikolwiek by on nie był).

Źródło: własne

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona