Samsung aktualizuje Galaxy Tab 8.9 do Androida 4.0 ICS | Tabletowo.pl
Huawei Matebook D14 – najlepiej sprzedający się laprop w Polsce

Samsung aktualizuje Galaxy Tab 8.9 do Androida 4.0 ICS

Dołącz do dyskusji 0

Jesteście właścicielami tabletów Galaxy Tab 8.9? Zatem mamy dobrą wiadomość – Samsung poinformował o oficjalnej aktualizacji urządzenia do Androida 4.0.4 , czyli Ice Cream Sandwich.

Pierwsze tablety w wersji Wi-Fi (P7310) za granicą dostały ICS już w sierpniu, a około tydzień temu informowaliście nas w komentarzach o pojawieniu się update’a również w Polsce. Tymczasem możemy poinformować Was o dostępności (na razie w Austrii) aktualizacji również dla wersji 3G, czyli P7300. Wygląda na to, że po aktualizacji nowych tabletów takich jak Galaxy Tab 2 czy Galaxy Note 10.1 do Jelly Bean, Samsung stara się pokazać, że pamięta również o użytkownikach starszych urządzeń. Niezależnie jednak od intencji, właściciele Galaxy Tab 8.9 z pewnością ucieszą się na wieść, że nie będą już musieli męczyć się z nieco toporną wersją Androida 3.0.

„Lodowa Kanapka” wnosi szereg usprawnień oraz optymalizacji dla tabletów. Dzięki temu, Wasze urządzenia będą działać szybciej, wydajniej oraz możliwe że dłużej. Pełny opis Androida 4.0 możecie znaleźć pod tym linkiem.

Tablet Galaxy Tab 8.9 który dotychczasowo działał pod systemem Honeycomb, może się pochwalić ekranem o przekątnej 8.9″ – na co zresztą wskazuje jego nazwa – o rozdzielczości 1280×800 pikseli. W jego wnętrzu znajdziemy dwurdzeniowy procesor Nvidia Tegra 2 o taktowaniu 1GHz, pamięci RAM 1GB, modem 3G (tylko P7300), Wi-Fi, Bluetooth, GPS oraz różne czujniki. Całość zasilana jest dzięki akumulatorowi o pojemności 6000 mAh.

Jeżeli otrzymaliście już komunikat o aktualizacji, podzielcie się tym w komentarzach.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona