Stało się: Samsung aktualizuje Galaxy S6 i S6 Edge w Europie | Tabletowo.pl

Stało się: Samsung aktualizuje Galaxy S6 i S6 Edge w Europie

Dołącz do dyskusji 0

Świat mobilny żyje już ósmym galaktycznym telefonem od Samsunga, jednak bez wątpienia wielu użytkowników smartfonów z rodziny Galaxy S6 o wiele bardziej interesują losy aktualizacji do Androida Nougat, prawda? No to mamy dla Was dobre wieści.

Samsung już od jakiegoś czasu stopniowo wdraża Androida Nougat dla swoich smartfonów. Polscy użytkownicy S7 oraz S7 Edge, którego testowałem jakiś czas temu, już od jakiegoś czasu mogą cieszyć się nowym Androidem o czym informowaliśmy Was w tym newsie.

Teraz do tego grona dołączają posiadacze starszej generacji flagowców od Samsunga. W chwili gdy piszę dla Was tego newsa ekipa Gsmarena potwierdziła dystrybucję systemu dla Włoch, Holandii, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Rumunii i Szwajcarii. We wszystkich tych państwach – poza Szwajcarią – aktualizacja jest osiągalna dla klientów sieci Vodafone. Wzmiankowana Szwajcaria cieszy się z Nougata w ramach sieci Swisscom.

Przypomnijmy tu pokrótce, że Samsung Galaxy S6, którego test możecie zobaczyć tutaj, wyróżnia się między innymi ekranem o przekątnej 5.1 cala, Exynosem 7420, trzema gigabajtami pamięci RAM oraz całkiem solidnym aparatem o matrycy 16 Mpx.

Obydwa urządzenia debiutowały na rynku z Androidem 5.1 Lollipop na pokładzie, może więc cieszyć polityka Samsunga, który zaktualizował rodzinę flagowców S6, Debiutowała ona na rynku w pierwszym kwartale 2015 roku, więc stosunkowo dawno.

Jeśli Wasze smartfony doczekają się aktualizacji, koniecznie podzielcie się z nami wrażeniami w komentarzach ;)

źródło: gsmarena

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona